Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak a nyáron, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a nyáron, ha nincsenek igazi barátaim csak ivócimborák (nem szeretek inni, csak üldögélek olyankor velük), de szeretnék menni nyaralni (pl. Balcsira), de nincs kivel? Ne menjek, rohadjak egész nyáron az albiban?

Figyelt kérdés
29 vagyok, stabil munkahely, elfogadható (egy embernek)keresetem van. Se párom, se barátom nincs. Autóm idősebb van, azzal nem mennék el. Egyedül meg nem akarok nyár nagy részében szívni az albérletben Miskolcon. Van valakinek ötlete mit lehet tenni? Új autóra gyűjtök, de az még két év. Kicsit jó lenne szórakozni nyáron valahol. Mit csináljak, maradjak a 4 fal között, mint egy öregember és ne költsek semmire és gyűjtsek, vagy menjek el szórakozni bátran egyedül és éljem az életemet, csajozzak? Valaki nem megy, nem lehet betársulni? Pénzem van erre a célra bőven, csak egyedül nagyon nem jó.
2014. júl. 6. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok mostanában... :(
2014. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
B.nőt kerítsél és akkor minden meg van oldva!
2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj,menj akkor egyedül.Majd ott felszedsz valakit.
2014. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barátok nélkül nagyon nehéz, ezért akartam valakikhez csapódni nyárra, hogy nyaralhassunk, bulizhassunk stb és barátokra leljek. Mert ezek az iszákos cimborák minden, de nem azok. Meg nekik feleségük van. Komoly, becsületes, diplomás ember vagyok, senkinek sem lennék a terhére. De tényleg, barátok nélkül elmenni szórakozni sem jó, mert furán néznek rá az emberek, a nők is és azt hiszik, hogy ez a holdkóros mit keres itt, ha nincs egy haverja sem és úgy próbál meg csajozni. Nagyon rossz ez így. Ezért szeretném ha valaki, aki rendes ember és nem lehúzós, empatikus, az szóba állna velem, hogy na...mi megyünk, esetleg csapódj hozzánk. De lehet süket fülekre találok itt is, mint mindenhol. Nem értem miért ilyenek az emberek?
2014. júl. 6. 17:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg rendes srác vagyok és ha úgy van, bármilyen őrültségben benne vagyok.
2014. júl. 6. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben a korban már ez elég nehézkes ja.

Egyetlen lehetőség a barátnő!


Nekem is a barátaim házasok gyerekük van nem ugyanaz.

2014. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, csak sajnos 2,5 éve nincs párom. Időm sem volt erre, mert dolgoztam, suliba jártam hétvégén, levelező képzésre.
2014. júl. 6. 18:48
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezért szeretném, ha valamilyen huszonéves férfiakhoz, nőkhöz csatlakozhatnék. Total megbízható ember vagyok, nem beszélek sokat, segítőkészség meg az alapelvem. Csak ahogy látom, nem akarnak az emberek nyitni.
2014. júl. 6. 18:49
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom senki nem megy akkor sehová, vagy legalábbis nem akarja, hogy társuljanak hozzá. Sajnálom, elkeserítő. :(
2014. júl. 6. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:

a hatodik szerint már 29 éves aggastyán vagy!


jobb ha elásod magad gyorsan!:-)

2014. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!