Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 hónap után is iszonyatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

4 hónap után is iszonyatosan hiányzik. Nem értem miért nem múlik már el végre ez az egész. Mikor lesz már az, hogy ha rágondolok nem fájni fog hanem csak mosolygok az egészen?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok 4 hónapja ért véget az első nagy szerelmem, ő dobott állítólag azért mert már nem szeret úgy mint régen. Nem múlik ez a sz*r érzés, nem tudok más lánnyal se lenni mert mindenkiben őt keresem. De ez nem állapot már 4. hónapja megy ez. Soha nem fog már véget érni?


20/F



2013. nov. 17. 23:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2 évig tartott...
2013. nov. 17. 23:15
 2/19 anonim ***** válasza:

legyél haverokkal,

családdal,

koncentrálj másra,

majd elmúlik

2013. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ezt csinálom és már nem fáj úgy mint az elején. Már máshogy fáj de ez rosszabb mint az elején. Alattomos és csak néha bukkan fel de akkor nagyon rossz. Egy barát által közölt kép a facebookon amin rajta van és már meg is zuhanok. Pedig nem is pasival láttam csak egy egyszerű képen egy baráttal, de mégis. Nem értem miért van ez. Én erős jellemnek tartom magam és 4 hónap alatt már rég túl kellett volna jutnom rajta. Talán az taposott le, hogy ő dobott ki engem? Nem tudom..... :(
2013. nov. 17. 23:23
 4/19 anonim ***** válasza:

nem kell parázni.

lazítsál.

2013. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve hiányzik. Ez van.

21l

2013. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

„Azt mondják az idő minden sebet begyógyít. Szerintem ez nem így van. A sebek megmaradnak. Idővel az agy, hogy megőrizze józanságát szövetekkel vonja be a sebet és csökken a fájdalom. De sosem múlik el.”

– Rose Kennedy

2013. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
próbálj meg vele mégegyszer összejönni...lehet hogy hülyeség, de egy próbát meg ér
2013. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem fogok nála kezdeményezni azzal szépen le is aláznám magam. Majd ha akar valamit keres de nem alázkodok meg megint. Sz*r érzés nagyon de azt, hogy keressem meg kell állnom.
2013. nov. 18. 18:32
 9/19 anonim válasza:
Én például egyszer 2 évig szenvedtem egy srác után, de aztán szépen lassan rá kellett jöjjek ha nem megy nem kell erőltetni! Ha nem kellek neki feleslegesen is szenvedek! Persze nagyon rossz! Ez akkor fog elmúlni ha megkeresed azt amiben örömödet leled! Ami boldogságot okoz a számodra! Légy a haverokkal, hallgass jó zenét, egyél finomakat! Ismerkedj új emberekkel! Aztán minden jön majd magától!! :))
2013. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Türelem... ezt csak az idő tudja meggyógyítani, ebből is látszik, hogy érzelmes ember vagy, és erre légy nagyon büszke, mert keveseknek adatik meg. Nekem 2 év kellett feldolgozni egy szakítást (én hagytam ott) érdekes módon neki 1 hónap múlva meglett "az új igazi" de egy barátnőm elmondtad, hogy csak az én bosszantásom volt a célja az egésznek. 2 év után már kapcsolatképes voltam, de a szerelem nem jött egy évig. Mást nem lehet ilyenkor tenni. "Az ilyen dolgokat át kell vészelni", ahogy egykoron nekem egy nagyon okos idős bácsi mondta.
2013. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!