Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolnátok, ha a randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a randin a lány egy korsó sört kérne? Nőietlen (ha van ilyen szó. )?

Figyelt kérdés

Bele se gondoltam ebbe, mindig korsó sört kérek, úgyhogy rutinból rávágtam, mikor a pincérnő vette fel a rendelést, a fiú, akivel találkoztam, pedig elmosolyodott. Most ezzel kiröhögött, és bunkónak tart? Egyébként jól sikerült az este, csak szőrszálhasogatás. Annyit mondott utána, hogy ő nem ihat sört, mert vezet, szóval egy kólát szeretne.


Ötlet? Máskor koktélt kérjek, vagy valami ilyen nőiesebbet? Annyira nem csípem a női italokat.


2014. júl. 6. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Nem tudom, a fiútól függ. Én nem élem az ilyen nőket, akik sörözgetnek. Jó, hogy nem már üvegből issza. Nekem ez túl laza, és igen, nőietlen dolog. Bocsi.


De a srácról nem tudom, mit gondolt.

2014. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én sörös srácként megörülnék, ha merne a lány sört kérni :)

Viszoont ha olyan a helyzet, hogy nem ihatok akkor zavarna, ha a randipartnerem inna..

2014. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tehát a nőietlen létező szó, már megérte feltennem a kérdést, köszi :)


Mondjuk talán az lesz a legbiztosabb, ha következőnek megkérdezem tőle.

2014. júl. 6. 23:45
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Azt válaszolnám rá, hogy igyál nyugodtan, de zavarna mégis. Lehet, hogy csak én gondolom amúgy így.
2014. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Snapette ***** válasza:
Hát ha már akkor meg kell játszd magad, mikor először találkozol vele, mi lesz később?
2014. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szatyorka válasza:

Akkor lenne baj, ha az Ő sörét innád meg :D

Szoktam sört inni, de, ha az, akivel vagyok vezet, akkor Én sem iszom alkoholt.

25L

2014. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Én is szoktam sörözni, volt már hogy randin is ezzel indítottunk. Eddig senkit nem zavart.

Sose értettem a pasikat miért ilyen érzékenyek a nemi szerepekre. Mindegy már rájöttem, hogy vagy megjátszom magam vagy maradok egyedül mert a pasik többsége képtelen férfinak érezni magát mellettem, szóval én irigyellek mivel én nem vagyok hajlandó megjátszani magam úgy tűnik egyedül leszek, te nem hiszem az hogy szereted a sört nem hiszem, hogy sok embernél kizáró ok lenne. Itt is látod már ha sört rendelsz azt mondogatják páran, hogy nőietlen, mi lenne ha meglátnának engem vértől csöpögő kézzel a vad nyúzása közben... Amúgy nem kell megjátszanod magad maradj csak ilyen :)

2014. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szatyorka válasza:

Kedves 7.

A 6. vagyok.

Járunk? :D

2014. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8. válaszoló

Köszönöm a felajánlást, de heteró nő vagyok.

(7-es válaszoló)

2014. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért ne ihatnál sört, ha azt szereted? Én söröztem már lánnyal, eszembe se jutott, hogy most akkor gáz lenne. Aki szerint gáz, azzal meg úgyse illenél össze, úgyhogy ne zavarjon.
2014. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!