Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy lány a rossz előítélete miatt nem akar velem randizni/beszélgetni személyesen?

Figyelt kérdés
Egyszerűen barátzónázott. Szívesen beszélget meg ismerkedik velem, de személyes találkozót nem akar. Pedig én mindig arra törekszek, hogy neki jó legyen. Tudja, hogy szeretem, de szerinte nem illenénk össze, de ki tudja, lehet az esélyt megadja. Szeptemberbe még látom egy évig a suliban, viszont ott állandóan a barátnőivel lesz és nagyon időnk se lenne beszélgetni (nem vagyunk osztálytársak, csak van heti 3 közös óránk). Hogyan győzhetném meg tolakodás vagy nyomulás nélkül, hogy nagyon jól esne, ha adna egy lehetőséget egy találkozóra. Mert tudom, hogy képes lennék benne jó benyomást kelteni és ilyenkor nyáron nagyon hiányzik, jó lenne látni, akár barátilag. Attól félek, ha így áll hozzá, akkor sose tudok vele összejönni. Örülök, hogy megadja a lehetőséget, azt mondja nincs velem semmi baja, csupán nem érzi azt a pluszt (amit egy olyan lánytól, aki sose volt szerelmes nem is könnyű elérni). Tudom, hogyha eljönne velem érezné idővel, de így nem fogja. Mondtam neki, hogy bármit megteszek, megváltozok ha kell érte, de azt meg nem szeretné. Más kapcsolatban ennyi után már több randin is túl voltunk, sőt volt, hogy már csók is volt. De itt sajnos elakadtam, pedig szerelmes vagyok bele. Sokszor kihasználtak, de őt másnak érzem, ezért vonzódok hozzá. Mit tegyek, mert nekem nagyon kevés az a napi pár óra üzenetváltás? Szerintem egy keveset félre is ismer és vannak hiányzó foltjai velem kapcsolatban, amiket szeretnék pótolni. Úgy érzem, hogy szerető és hűséges társa lennék.

2014. júl. 5. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
a nyomulással sajnos csak elijeszted :/
2014. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 myosotis válasza:

Már rég nem aktuális, de azért leírom...

"Tudom, hogyha eljönne velem érezné idővel, de így nem fogja." Hú, ezektől rosszul vagyok. Örülj, hogy nem használ ki, nem hiteget a csaj, hanem kerek-perec megmondja, hogy nem akar tőled barátságon kívül semmit. Hát nem ez a fajta korrektség az, amit annyira elvártok? Ja, hogy ilyenkor már nem tetszik? :D Honnan a bánatból tudhatnád te, hogy mit fog ő érezni??? Van önbizalmad, látom. :D Nem bántásból mondom, de az ilyen fiúktól/férfiaktól én is menekülök. Egy értelmes lány/nő hadd döntse már el, kivel szeretne randizni! Ő tudja, hogy vonzódik-e hozzád vagy sem! Nem te fogod eldönteni! Így csak simán megutáltatod magad vele... Az meg, hogy nem akarja, hogy megváltozz, csak még inkább azt jelenti, hogy egy normális lányról van szó, mert egy csomó pasinak az a baja, hogy a nő meg akarja őt változtatni. Tehát a leírtak alapján egy értelmes, normális, korrekt, öntudatos lányról van szó, aki tudja mit akar/mit nem akar. Az meg mindegy, ha a lelkedet is kiteszed érte, mert attól még senki nem lesz szerelmes a másikba. Ez nem így működik. Senki nem tudja ezt befolyásolni. Senki nem maga dönti el, kivel és mikor esik szerelembe!!! Szeretni már úgyis szeret téged (barátságból), tehát a szeretet maga megvan, de mindegy mit teszel, szerelmes attól még nem lesz beléd (valószínűleg...mert ugye csodák léteznek :D).

2017. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!