Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen kifogást mondhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kifogást mondhatnék szüleimnek?

Figyelt kérdés
Felakarok menni Bp-re, de nem akarom szüleimnek elmondani miért. Valami jó kifogások kellenének. Egy vagy két napra mennék, szóval jó lenne olyan kifogás is, amivel a két napot érem el.

2014. júl. 7. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha már hazudnod kell, az már azt jelenti, hogy hülyeségre készülsz.
2014. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mész a barátodhoz.
2014. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A szüleid az egyetlen emberek, akiben bíznod kellene, akiknek bízniuk kell benned. Mert ha bajban vagy, CSAK ők fognak tudni megmenteni.

(Sajnos vannak kivételek is, de azok simán hazudnak, és nem teszik fel itt a kérdésüket)

2014. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1: 15

#2, #4: A barátomhoz megyek, akit nem kedvelnek a szüleim

#3: Végre valaki, aki megért :)

2014. júl. 7. 13:04
 6/13 anonim ***** válasza:
ja és ha történik veled valami akkor majd bottal üthetik a nyomodat...ha elrabolnak akkor így jártál soha senki nem fog megtalálni, mert nem is a jó helyen keresnek...és akkor majd eszedbe jut mekkora hülyeséget csináltál, DE még most változtathatsz ezen...különben is, életed végéig rejtegeted a barátodat, mert nem szeretik? neked ez jó? hazugságban élni...
2014. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Szeretem őt. Csak a szüleim nem veszik észre, mennyire nagyszerű. Amúgy meg ő ismeri a környéket ahol lakik, és tudja, hova nem biztonságos menni
2014. júl. 7. 13:18
 8/13 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok:

te tudod, ha neked megfelel ez a megoldás akkor hazudj a szüleidnek...nem állok az ő pártjukon sem, de a tiéden sem! csak mielőtt hazudnál gondold végig milyen veszély forrásai lehetnek ennek...abba is gondolj bele, ha lebuksz, hogy hazudtál akkor mi lesz...nem azt mondom, hogy én szent vagyok, de az én belátásom szerint nem szabad hazudni, de vannak olyan dolgok amiket csak akkor mondok el ha rákérdeznek...a lényeg, hogy ha hazudozol akkor csak feszültség lesz benned, minél többször annál nagyobb...és félsz majd a lebukástól...szerintem megtudnátok ezt beszélni ha nagyon akarnátok...és ha megtalálnátok a megoldást a problémára akkor nem kéne hazudni és többször is találkozhatsz a barátoddal :) de ez már a te dolgod, én csak gondoltam leírom, hogy nehogy bajba kerülj...

2014. júl. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lesz egy rendezvény Budapesten (pl. koncert) és oda szeretnél elmenni de mivel későn van vége nem tudnál aznap hazaérni és ha van ismerősöd nála aludnál. Vagy valami hasonló szerintem beválna.
2014. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nagy senkivagy:DDDDD Ezjónév lopom! Na hát a hazug embert hamarabb utólérik mint a sántakutyát,utána sehova se engednek!
2014. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!