Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit is jelent valójában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is jelent valójában csókolózni?

Figyelt kérdés
ezt a kérdést azért tettem fel mert a nyelves csókot mindig igy külön említik.nem ugyanaz a sima és a nyelves?hülye vagyok de ezt tudnom kell!Segítsetek !!

2014. júl. 8. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
bacilusátvitel
2014. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi ezzel nagyon sokat segítettél ! xD

de én ezt komolyan kérdeztem !!!

2014. júl. 8. 16:00
 3/10 anonim ***** válasza:

még közelebb kerülni valakihez. utánna annál is közelebb.

Amikor már saját érzékszerveiteket teszitek a párotokba, akkor vagytok igazán közel. Én legalább is így gondolom 23F

2014. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

de mi a külömbség a sima és a nyelves között ?

vagyis hát milyen a sima (nem nyelves) csók ?

2014. júl. 8. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Amikor faljátok egymás száját. :D Tehát nem egy sima puszi a szájra, de nem is turkáltok egymás szájában a nyelvetekkel, csak.... hát... érted. Csókolóztál már?
2014. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Ez azt jelenti, amikor a szátok összeér. XD
2014. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyelves csók intenzívebb, könnyebben felizgathat, de a "sima" is, csak ott nem érzed a másik nyelvét, de ezt szerelem nélkül nehéz megtapasztalni, meg amúgy sem lehet ezt leírni, csak érezni.
2014. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. nem csókolóztam még de holnap tuti hogy fogok mert a fiú már régóta megakar :D beszéltünk róla hogy én izgulok..

na majd meglátjuk mi lesz :D mindenesetre köszönöm az eddigi válaszokat nagyon sokat segítettek

2014. júl. 9. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
És mit lett?:D
2014. júl. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Végül semmi nem lett

de mostmár amúgy sem félek :)összeszedtem már magam azóta olvastam sokat erről és már nincs para :)

köszönöm

2014. júl. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!