Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vele miért más a csókolózás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele miért más a csókolózás? Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Eddig egy barátom volt, vele csókolóztam először és valahogy az elejétől kezdve profin csináltam, először nem is hitte el, hogy ő az első nekem. Nemrég szakítottunk és azóta egy másik fiúval ismerkedem, akivel teljesen más a csók, nagyon bénán csinálom vele, de ő is :D Ez miért van? Talán jelent valamit, hogy az első barátom már idősebb, tapasztaltabb volt és istenien csinálta, ezért ment nekem is? A mostani srác pedig velem egyidős és nem is túl tapasztalt szerintem. Ebben inkább az a baj, hogy ez láthatólag rám is kihatással van, mert irtó esetlen vagyok. Mit csináljak? Hogy tudnám ugyanúgy és olyan jól csinálni, mint az első barátommal?

2014. júl. 8. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Dugj egy büdös halat a szádba, úgy biztos más lesz.:D
2014. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Minden ember máshogy csókol, ti is smároljatok sokat, aztán majd megtapasztaljátok de az ilyet nem lehet tanulni.


Viszont az kihatással lehet rád, hogy ha az 1. nagyon jól smárolt, te meg nem, csak akkor ezt nem vetted észre.

2014. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:)) ugyan ez a helyzet volt nálam is. Az első barátommal szerelmesek voltunk, s vele isteni volt. A második srác, aki velem egykorú volt, meg tök béna volt. De vele más testi dolgok sem voltal jók. :)
2014. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 as jól mondja, nálad is lehet ez van


az első pároddal szerelmesek voltatok egymásba, szerettétek egymást. akit most megismertél, nála már lehet nincs meg ez a vonzalom


Esetleg még az első párod, pont úgy szeretett csókolózni, ahogy te csináltad, sok oka lehet..

2014. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én sok emberrel smároltam már, és volt akikkel nagyon jó volt, volt akivel meg nem. Ilyenkor azt hittem velem van a baj, én vagyok nagyon béna, de aztán mindig eszembe jut, hogy mással meg nagyon jó volt.

Szerintem ez olyan, hogy van akivel hasonlóan smároltok (és most nem arról van szó, hogy jól vagy rosszul, csak szimplán másképp), akkor nagyon jó, de ha az egyik fél már másképp csinálná, akkor nyilván te sem tudod irányítani, és akkor lesz az, hogy nem jó...

De azt nem tudom mit lehet ilyenkor csinálni, mert nekem meg most pont egy olyan sráccal nem volt jó, aki tetszik, és ez elég lehangoló.

2014. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazából az első sráccal nem voltunk szerelmesek..:) nagyon jól éreztem vele magam és belé is tudtam volna szeretni, de sajnos nem tudtam benne megbízni, így csak a fizikai-testi vonzalom alakult ki, de az annyira, hogy....huh :D szóval fizikailag nagyon megvolt vele az összhang (de nem feküdtünk le)

a mostani srác pedig hát... még egyelőre nem tudom mit érzek, de benne talán megtudnék bízni így vele az érzelmi oldal is megvan, ami a másiknál hiányzott... nem ismerem még annyira, de már most teljesen mást vált ki belőlem, mint az első fiú... csak ez a csók dolog tényleg zavar kicsit, mert szerintem is az van, amit utolsó mondott, hogy másképp csinálnánk és ezért nincs meg az összhang, illetve alapból én csak azt a csókolózást ismerem, amit az első barátomtól "megtanultam" :D de abban meg minden benne van tényleg... szóval szerintem kissé tapasztalatlanka a mostani, de nem tudom, hogyan tudnám tanítgatni

2014. júl. 9. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!