Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért furcsállom az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsállom az olyan pasikat, aki elárulja a barátnőjének vagy a leendő barátnőjének hogy mennyit keres? Mert szerintem ez csak saját magára tartozik, senkinek ehhez semmi köze. Ne azért kedvelje a lány.

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 20:57
 1/7 anonim válasza:
Jogosan furcsálod... Az első beszélgetések között én sem szívesen hallanám az illető fizetését, persze ha már együtt vannak, akkor bizalom-bizalom-bizalom, így érthető, ha ezt is elmondja.
2014. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha együtt vannak, azért akkor sem kell az első pár hónapban erről tárgyalni. 1 év után ha komolyodik a dolog (egy év alatt az csak fellángolás), akkor lehet erről is finoman beszélni.
2014. júl. 8. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajaj, akkor én egy pénzéhes ribi vagyok, mert 3 hónap után tudtam párom fizetését, mondjuk leginkább azért, mert 6 hónapra költöztünk össze bérelt lakásba (egész lakás, nem csak egy szoba) és akkor már terveztük, hogy kijönnénk-e anyagilag a fizetéseinkből és számok nélkül nehéz tervezni.
2014. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eléggé anyagias vagy, sajnos sok ilyen nő van.
2014. júl. 9. 11:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm, akkor a pasim egy zsarnok! Ő is megtudta az én fizetésem, ja, bocs, ez teljesen magától értetődő. Kitartott nőt még se akart, így ha kevés lett volna az enyém tuti kidob és keres egy jobban keresőt...
2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Keres egy jobban keresőt. Nem tudom milyen szerelem?????? a tiétek, ahol ha nem keres az egyik fél eleget, akkor mehet a ,,levesbe". Nem irigyellek benneteket.
2014. júl. 9. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező nem érzed az iróniát, bocsánat erről nem tudtam. Leírom érhetőben az előző két hozzászólásomat. Ő is tudta az én fizetésem, és én is az övét, mert összeakartunk költözni igen hamar. Ha várunk 1 évet, amikor szerinted elmúlik a lángolás és kiderül, hogy szerelem-e, akkor lehet nem tartana most is a kapcsolatunk, mert szép dolog arról papolni, hogy a távkapcsolat az erős szerelmet még erősebbé teszi ez lehet igaz, de közben az embert felőrli. Így nálunk egyértelmű volt, hogy elmondjuk a másiknak a fizetésünk összegét. Megbíztunk egymásban, így nem volt kérdés. Nem a fizetéséért kedvelem, ő se engem, de sokat számított abban a kérdésben, hogy el tudunk indulni vagy sem. Ha csak járogatnánk érdekelné a halált mennyit keres, akkor a magánügye lenne, nem ettől lesz vonzó a pasi.


Így kikérem magamnak az anyagias jelzőt.

2014. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!