Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szólnátok ha a...

Ehhez mit szólnátok ha a leendő nagyi kijelenti hogy szerinte nem tudom ki hordani a terhességet? Csupán azért szerintem mert vékony vagyok.

Figyelt kérdés
a párom édesanyja.
2010. jún. 20. 09:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ne is törődj vele, mondjon, amit akar, terhességed alatt még sok hasonló hülyeséget fog mondani anyósod, barátaid, ismerőseid és rokonaid. Legyints rájuk, néha igazat kell nekik adni, hogy békén hagyjanak. Ne húzd fel ezen magad, csak törődj magaddal és a pici babáddal:D
2010. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Én mondanám neki,hogy fogadjunk. Úgyse merne az unoka ellen fogadni és valószínüleg utána csenben lenne.

Ne törődj az ilyesmivel, most tanuld meg, hogy sokmindet kellmég elengedned a füled mellett a nagyszülőktől, ha békességben és kiegyensúlyozottan akarsz élni.

2010. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

154 cm magas és 40 kg-val kezdtem az első terhességem.

Most született 2. gyermekünk (1 hónapos) és annyi változott, hogy 42 kg vagyok (előnyömre). Egészséges 3 kg és 3,27 kg lánygyerekeket szültem. Ezt meséld el anyósodnak.

A barátnőm hasonló adottságokkal is kapta az anyóstól az ívet és mindig rám hivatkozott ...igaza lett. :)

28/N

2010. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az hagyján, hogy anyósod ilyeneket mond neked, de nekem egy ismeretlen mondott hasonlót. Külföldön élek, terhes vagyok, még 7 hetem van hátra. Sajnos nekem nem lesz nagyszülős segítségem első pillanattól kezdve, így majd nekem kell rájönni, hogy kell fürdetni, mosdatni, öltöztetni, stb. (persze látttam már ilyet, olvastam róla, de mégis, először bizti félni fogok kicsit) Van egy ismerősöm itt Angliában, aranyos, kedves nő (3 gyerek édesanyja) és ő azzal állt elő, hogy majd itt lesz az első fürdetésnél, mert nem fogom tudni megcsinálni. Magyaráztam neki 1 óra hosszát, hogy meg tudom egyedül csinálni, nem vagyok béna, már a végén mondtam neki, hogy "tudod mit, le fogom ejteni." Az más kérdés, hogy nem fogta fel, hogy ezzel a leendő nagymama lelkébe gázolna (gondolj csak bele, az első fürdetést úgy akarom intézni, hogy majd interneten keresztül nézi anyósom. Most gondolj bele, hogy anyósom látja, amint egy vad idegen nő fürdeti az unokáját, s közben arra gondol, hogy az a nő ott lehet, de ő nem), a végén már majdnem leordítottam a fejét, hogy szálljon már le rólam, meg tudom csinálni. Szóval átérzem a helyzetedet, tudom mit érzel.
2010. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem ismeretlen,csak anyós számára, nekem ismerősöm.
2010. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
bántó kijelentése volt.
2010. jún. 20. 09:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Részvétem a kedves mama miatt...


Én 165 cm magas vagyok,első terhességemet 46 kg-val kezdtem,most 34 évesen a másodikat 48 kg val,és természetes úton szültem meg a 3840g-os babámat...


Szal mondd anyósnak,h nem a zsírunkon hordjuk ki a babákat,hanem a méhünkben...

2010. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha-ha-ha:-))Ez megint egy régi beidegződés,ami szerint csak vaskos,testes nő tud gyereket szülni!Ha meglesz a baba,kapsz majd ennél nagyobb hülyeségeket is:-)Pl. azért ültessem a babám,hogy lapos legyen a feneke...
2010. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg vannak ilyen buta emberek, akik azt hiszik, hogy a háj erősebbé teszi a szervezetet terhesség alatt. Nekem azt mondta valaki terhesség alatt 30kg-ot fel kell szedjek, mert nem lesz erőm kitolni a babát...ekkora ökörséget.
2010. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg pont, hogy a tulsulyos noknek nehezebb!

Alapbol van mondjuk 100 kilo.Erre hizik +20at.

Azt cipelni is kell!!

En is tulsulyos vagyok es pont emiatt vegig nagyon figyeltem, hogy mit eszek es mikor.

20.hetig 10kilot fogytam mert mindig rosszul voltam.

+0.5 kiloval mentem szulni, igy nem volt megterhelo szamomra.

De ha hiztam volna akkor tuti szenvedek a vegen!!

2010. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!