Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem volt még komolyabb kapcsolatom?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Sportolok és nem vagyok egy zárkózott gyerek de elég sokszor vagyok komoly. Tudok buliba lazulni de a vandálkodásba nem megyek át.

Nagyon sok olyan esetem volt, hogy egy lánnyal megismerkedtem és hetekig tök jól elbeszélgettünk , nagyon őszinték voltunk egymással stb. és tovább nem tudtam lépni.

Tudom , hogy az én feladatom lett volna de nem éreztem azt , hogy szükségem lenne egy barátnőre v valami komolyabbra és ez most is így van. De ez zavar. Hogy 17évesen nem volt még csajom !!

És mindig szóbajön a társaságba a csaj téma és hozzámkerül a szó nem szivesen beszélek róla, elpirulok vagy csak hülyeség megy a fejembe.

Valami profi segítsen , hogy mi van velem mert így nem kóser!!

Előre is kösz szépen



2014. júl. 13. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
nem!!!!!!!
2014. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudod a választ le is irtad
2014. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Attila, te vagy az? :OOO
2014. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De úgy érzem kissé éretlen vagyok ehhez , de attól félek h a többiek meg azt hiszik , hogy homokos lett a rendszer...de ezt nem akarom ..valami megoldás ?
2014. júl. 13. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, hogy melyik 17 éves srácnak volt 3 éves, komoly kapcsolata, ahol eljegyezte a másikat?
2014. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor jó neked
2014. júl. 13. 13:55
 7/9 A kérdező kommentje:
nem az a helyzet h nekem 1se volt
2014. júl. 13. 13:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok nagyképű lenni, de egyetemen annyi csajjal lehet összejönni, hogy csak na. Addig meg egyik kapcsolat sem komoly.
2014. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem 18 évesen 1 komolyabb kapcsolatom volt csak, az is csak 4 hónap. De egyáltalán nem érzem gáznak. Te sem vagy az!! :) Miért is lennél?!
2014. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!