Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 23 éves férfiként szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves férfiként szerintetek mennyi az "ideális" összköltség egy randin?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
1500 Forint, egy fillérrel sem több! :D
2014. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14:08 : Persze nagyságrendileg kérdeztem.
2014. júl. 13. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A zsebemtől függ, de ha ez szempont, akkor rég rossz.
2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kerida ***** válasza:

Hát az nagyban függ a férfi hátterétől és a közös programon.

Mert pl. sétába maximum egy fagyi fér bele, kiránduláson meg még az sincs max forrásvíz.


Ha valaki csóri egyetemista, akkor nem várom el tőle hogy kávézóba, vagy étterembe vigyen. Vagy megbeszéljük előre, hogy ki mit fizet.


Szóval szerintem ilyen nincs. Mindenki a lehetőségeihez mérten áldozzon erre. Mondjuk én az elején szerényebbre venném a randit és kiismerném egy kicsit a hölgyet, mert az sem pálya aki arra utazik, a férfi úgyis mindent fizet. (mert úgy hallom ebből már sportot űznek egyes lányok)

2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy mozi, ott rágcsa, üdítő nem olyan sokba van. Utána elmentek sétálni, max még egy fagyi ebben a melegben. Nem kell tízezreket költeni. 24/F
2014. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha normális csajjal mész, akkor eleve a felét ő fizeti és nem költ sokat. Ergo nem jelentős a tétel.

És ne jöjjön nekem senki azzal hogy illik fizetni a csajt, mert az csak egy büdös k...rva aki ezt elvárja.

2014. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 7. válasza:
Nem kell egyböl disz vacsora a helyzet hozza séta fagyi vagy akár egy Meki ahol lehet beszélgetni ismerkedni minden esetre én nem szoktam számolni de azért a lányt még nem engedtem fizetni mert azért néha kell egy kis befektetés is.:)
2014. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!