Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit néztek, mi fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek, mi fog meg először egy fiúban?

Figyelt kérdés
Az,hogy milyen márkájú ruhát visel? vagy mennyire kedves,okos,intelligens? arc,testalkat? esetleg,hogy mennyire figyelmes,törekvő irányotokban? vagy esetleg egy jól eltalált parfüm?

2014. júl. 13. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Először az arcát. Utána , hogy ,mennyire értelmes.
2014. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elöször a haját. Ha nincs ecsetfeje, akor tovább megyek a cipöjére
2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szeme. A buta szemű emberekkel nem beszélgetek. A szem mindenkit elárul, nem a lélek tükre szerintem, hanem az agyi kapacitásé. :)


26L

2014. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mosoly
2014. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szem, mosoly, termet, kezek. Utána a belső tulajdonságait szépen sorban.
2014. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A testalkatát, a mozgását, az arcát figyelem. A ruha márkája nem fontos, csak az, h jól áll-e neki. Parfüm? Azt csak akkor szeretem, ha nem húz illatcsíkot maga után.
2014. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a szemét, az arcát, majd az összképet

a belső tulajdonságait meg nem tudom ránézésre megmondani

2014. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fejét, azon belül először a szemét, egy szép, értelmet sugárzó tekintet már nyerő számomra. Majd rögtön a mosolyát, és a haját is mindenképp megnézem. A magasságát, alkatát és stílusát is megfigyelem, számít, hogy milyen benyomást kelt bennem az összhatás. :)
2014. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az arcát majd a szemét :) utána a fogait. (Persze csak ha látom,nem kérem meg hogy mutassa. csak nekem fontos a szép fogsor) utána a kezeket. Majd azt hogy mennyire értelmes,humoros.
2014. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 weltmeister válasza:
Szem:)majd az arc és belső tulajdonságok:)
2014. aug. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!