Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kori21 kérdése:

Lányok! Miért van az hogy 19-22-ig 26-tól felfelé kerestek magatoknak párt?

Figyelt kérdés
Talán apa kompleszus vagy mi?annyisok srác van egyedül a ti korosztályotokba hogy az csak na...
2014. júl. 14. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem apakomplexus, egyszerűen az idősebbek jobbak.


Idősebbek: Tanultabbak, több élettapasztalatuk van

Velem egykorúak: Kevésbé tanultak, kevesebb az élettapasztalatuk


Idősebbek: Jobban értenek a lányokhoz, jobban tudják mi kell nekik

Velem egykorúak: Kevésbé értenek a lányokhoz


Idősebbek: A legtöbbjük önálló, saját egzisztenciája van

Velem egykorúak: Nem önállóak, még a családjuk tartja el őket


Idősebbek: Stílusosabbak, egyénibbek

Velem egykorúak: Kevésbé tűnnek egyéniségnek, sokkal inkább arcok a tömegből


Ezekből is látható, hogy az idősebbek jobbak. És akkor miért ne idősebbekkel kezdenék? Egyébként csak mert egy fiú velem egykorú, még nem utasítom el automatikusan, sőt. Volt már 17 évesen 1 évvel fiatalabb barátom is. De általában mindig az idősebbek találnak meg (25-30-asok) és ők a koruktól függetlenül a fentebb leírtak miatt jobban vonzanak bizony.


21/L

2014. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

De szerintem a korombeli srácokat sem kell félteni hogy egyedül maradnak.


Mert ők meg a náluk fiatalabbakra hajtanak. Ha te is mondjuk 20 éves fiú vagy, miért nem a 16-19 évesekre hajtasz? Mindig a nálad fiatalabbakra. Neked is több sikered lenne.

2014. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mi abban a szarkasztikus hogy föltalálsz egy nem létező könyvet?


Biztos nem az történt hogy rá akartál mutatni arra hogy rossz a szövegértésem és első blikkre eszedbe jutott hogy szótárból lehet gyorsan tanulni és összekombináltad a kettőt csak hogy bizonyítsd mekkora kretén vagy, Dr. Ko"cso"g.

2014. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11-12# koszonom a kommentet:)erdekes meglatasok :) kedves "palinkafa" sztem mi ezt mar megbeszeltuk:) ezekre a "csunya" neander volgyi kijelentesekkel alairtad a bizonyitvanyod:)
2014. júl. 14. 21:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem beszéltük meg, mert anyád tegnap este mondta hogy kiskorodban is lassú voltál az iskolában, és hogy különleges bánásmódot igényelsz.
2014. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ertem az eszjarasod...ha mar nem tudsz normalis emberi modon kommunikalni akkor az inteligencia felre rak es johet a falusi verzio...:/ te tenyleg kozelebb alsz a majmokhoz mint a tobbi ember...:/ koszi a meccset nyertel :) csao:)
2014. júl. 14. 21:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Most mit vitatkozzak intelligensen olyannal aki nem ismer az ABC-ből legalább 9 betűt.
2014. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem keresek 26 fölött párt, nekem az már nagy korkülönbség, de biztos jobban tudod.
2014. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
En nemtudom...:/ ezert kerdeztem :)
2014. júl. 14. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!