Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen közeledést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen közeledést fogadnátok el egy ismeretlen férfitől?

Figyelt kérdés
Mit hallanátok szívesen, szerintetek mit érdemes első körben mondani? Ha sikerülne felvennem a kapcsolatot valakivel és látnám, hogy ő is szívesen beszél lennének témáim, nem ülnék némán.
2014. júl. 15. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
lapos kúszás
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20:30 :/
2014. júl. 15. 20:33
 3/7 Kerida ***** válasza:

Kezdeteben semlegeset. Mintha nem is érdeklődnél irántam. Kedves vagy meg jófej, de nem nyomulós.

Aztán amikor adom a jeleket vagy elfogadom a közeledésed, tehát láthatólag partner vagyok a dologban, akkor el lehet kezdeni enyhén nyomulni... a jellemeddel és intelligenciáddal.

2014. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi például a semleges?
2014. júl. 15. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismeretlen férfitól?


Ha az utcán találkoznék vele és mondjuk megszólítana, ne legyen nagyon nyomulós. Legyen udvarias, viselkedjen természetesen. Ha randin lennék vele.: A csend az nem biztos hogy baj. Egy párkapcsolatban sem működi az hogy folyton be nem áll a szája a feleknek. Inkább lássam, hogy izgul, mint hogy elkezd játszani, mert az nagyon átlátszó és nem biztos hogy olyan érzéseket váltana ki belőlem amilyenekre ő törekedne.

2014. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21:05 : Jó, rendben, próbálok természetes lenni, nem is nyomulnék, de mit mondjak? :/
2014. júl. 15. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:

A Balaton Sound-on állítólag az vált be egykor, hogy: szia, nem jössz el a bulinkba? van egy saját medencénk, stb. Tényleg volt, az illetők kibéreltek egy medencés lakosztályt. És 10-envalahány lány el is ment a 2 vagy 3 fiú boldogítására.

Mindjárt ötletelek arról, hogy normál esetben mit lehet mondani. Mondjuk, eddig se sok ötletem született az évek alatt, de inkább helyben akartam valamit kitalálni, mint jó előre.

2014. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!