Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudom elérni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni hogy egy csávó lépjen valamit?

Figyelt kérdés
régebben egyertelműen bejöttünk egymásnak, vagyis a csókollózásl beszéltünk meg másról..és mondta h szép vagyok meg minden és hogy lesz valami kettőnk közt.kicsit összevesztünk mert megkérdeztem hogy egyéjszakás kalandnak szánt-e vagy tobbnek..írta h többen nem biztos...aztán találkoztunk megint és elvoltunk,játszottunk egymással,dobáltuk egymást(gázul hangzik tudom :D). szóval hogy tudom elérni hogy pl csókoljon meg..??és mi a vélményetek lehet ebből valami..?

2014. júl. 15. 21:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Csókold meg te.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok ennyire bator az a baj mert mi van ha mar nem erdeklem? az tok kinos lesz.majd hetfon elmegyunk inni es lehet h a pia kihozza belolem ... meg sose vagyunk 2esben mindik tarsasaggal vagyunk,a tobbiek elott meg nem fogom megcsokloni.. :/ gyava vagyok ilyen teren h en kezdemenyezzek
2014. júl. 15. 21:43
 3/31 anonim ***** válasza:
Te gyáva vagy, de ő legyen bátor?
2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
Sugd a fulebe,h csokolj meg,vagy hagyj itt.akkor majd eldol hogy erdeklodik e irantad.amugy most jol leirtam,de anno es se mertem megcsokolni.sot...o kezdemenyezett,es elutasitottam.gyava szar vagyok en is.:S De te ne legyel az,es band egesz eletedbe,h gyava voltal..
2014. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Elozo vagyok,fiu.
2014. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

hat o a fiu neki kell kezdemenyeznie.

azert tarsasagban ez paran nezne ki h a fulebe sugom h csokoljon meg v hagyjon ott :D nem lenne rossz ootlet meg ha 2esben lennenk akkor TALAN kezdemenyeznek valami picit,ink jelet adok h szajat nezem blabla.....de tarsasagban nem merem.

2014. júl. 15. 22:05
 7/31 A kérdező kommentje:
na de ha te fiu vagy akkor kepzeld magad a szituacioba h majdnem kavartunk.megkerdeztem h hosszabnak szanja e v sem,azt mondod h nem.pici morci van aztan megint joba vagyunk,jatszunk is. erdekelnelek meg? ha igen milyen jeleket vennel eszre amik azt sugalljak h csokoljon meg?es tarsasagban vagyunk
2014. júl. 15. 22:07
 8/31 anonim válasza:
Huha.egy kicsit ugy nez ki,h o csak unja magat,ĂŠs kell neki egy "jatekszer". Maskepp nem tudom kifejezni magam.de amugy honnan veszed ,h tetszel neki?
2014. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
nem szokott kizeledni a szahoz?
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
onnan veszem h tetszek neki h mondja h majd alugyak vele es kerdezte h mi az alvos polom alatt lesz e valami a kezen kivul meg majd lesz egy jo estenk..szerintem ez egyertelmu :DD
2014. júl. 15. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!