Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan birom elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birom elérni hogy többet irjon rám Facebook-on? Nem szánamas egy kicsit ha fojton logok rajta? 14/fiu

Figyelt kérdés
Na van egy lány és 2 órát töltötünk együt egy németversenyen de én valahogy nagyon beleszerettem mint még soha egy lányba és most próbálok facebook-on beszélgetni vele(mert egy szomszédos kisvárosban lakik)és ráirok akkor nemnagyon akar beszélgetni csak egyszer akart amikor egy másik lányról pletyoztunk xdd vagy csak kéreti magát?vagy egyáltalán nemjövök be neki?mert nagyonsokat nevetett a vicceimen amikor 2 órát beszélgettünk!

2014. máj. 3. 17:20
 1/2 anonim válasza:

Sziaa en 14 eves vagyok es lany.en ugy gomdolom hha tenyleg tetszik neked ez a lany akkor kerdezz ra.vagy hivd el vhova.

Ha igent mond akkor mazlid van ha pedig nemet akkor szerintem hagyd a francba.en sem orulnek hha folyton rajtam 'lognanak' siman lekoptatnam a sracot.

2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az a célod, hogy ràdírjon... akkor jól kéne érezni magat, amikor beszelgettek. Olyan temarol legyen szo, ami ot erdekli. Valamint, ha bejossz neki, akkor egyàltalan nem szanalmas. Én is õrulnek neki, ha allandoan ramirna a "kiszemelt". Szoval csak rajta. A kerdesedben pedig sok a helyesirasi hiba. Ezt nem szeretik a lanyok. Szal probalj normalisan. Bocs, ha ugy oktatlak, h kozben en is hibazok, de telorol nehez tanacsokat adni. ;)
2014. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!