Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » összejöttem egy csaj-el, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöttem egy csaj-el, aki hát maga a tökéletes, voltak jelek, hogy a dolog nem csak felőlem mehet . Túlvagyunk a 2. randnin igaz ez volt az igazai legelőször moziban voltunk . Namost nem tudom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Küldtem neki egy sms-t amiben leírtam az érzéseim, ő válaszolt is rá, de nem merek továbblépni, hogy an tovább? vigyem el valami romantikus helyre?
2010. jan. 9. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk. Elég praktikus. De mehettek szórakozni is akárhová. Az SMS mondjuk sztem nem túl jó ötlet. SMSben fogod megcsókolni?
2010. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem kezdj fokozatosan átváltani a beszélgetésre bár egy két kedves sms amikor nem számítunk rá nagyon jól tud esni.:) nem kell semmi hú de nagy cucc mert ha hiszed ha nem tuti h a lány se tudja h most jujj hogy és mit?!...nyugi hívd el sétálni vmerre... menjetek el pl jégkorizni ha nem tudsz az se baj.. mert a lányok szeretik ha őszinték velük és kimutatják a sebezhetőségüket a srácok. vagy menjetek el egy kávézóba de olyan igazi hangulatosba... beszélgessetek ismerjétek meg egymást.. sztem tuti nyerő :) sok sikert...!


17/L

2010. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne aggódj, ha Ő is úgy érez,ahogy Te,akkor mindegy mit csináltok, menni fognak maguktól a dolgok :)

De azért fontos,hogy megismerd, mit szeret, mik az érdeklődési körei..egy nőt az vesz le a legjobban a lábáról,ha figyelnek rá..ha egy beszélgetés közben (tényleg!) figyelsz rá, akkor rá fogsz jönni miket szeret és ha azzal kapcsolatos programot szervezel,akkor el fog olvadni tőle(d) :)

F/25

2010. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!