Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy néger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy néger fiúba, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő már régóta az osztálytársam (8 osztályosba járok), és eddig is jó volt vele a kapcsolatom, de most tavasszal kezdett kialakulni közöttünk valami, ami már több, mint barátság. Június óta minden héten találkozunk, telefonon is beszélünk rendszeresen, facebookon is, meg minden. Úgy érzem, hiányzik, ha nem vagyok vele.


Elég bonyolult a helyzet, mert már kilencedikben is volt hasonló, de akkor abbahagytuk, mert túl sok minden történt velünk. Most azonban megint, de már sokkal mélyebbek az érzéseim. Folyton csak rá gondolok.


Egyébként csak félig néger, a családja is nagyon rendes, egy igazi álom-family. Viszont én nagyon félek attól, hogy az én szüleim mit szólnának ehhez a "kapcsolahthoz".


Azt hiszem, beleszerettem, úgy érzem, kölcsönös ez a dolog, és nem akarom, hogy vége legyen, még mielőtt elkezdődött. De félek, hogy mit szólnának hozzá a szüleim.


Mit tegyek?


17/L



2014. júl. 22. 19:03
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
100%
kit érdekel hogy a züleid mit szolnak? A te életed hát akkor te éld... neked kell vele lenni nem a szüleidnek... és ha látják hogy szeretitek egymást akkor hiába is morognak el fogják idővel fogadni...
2014. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

felejtsd el én sok válást halottam ijenektől

keres magyar pasit

vannak jo magyar pasik több mint néger

2014. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
mindenki maradjon a fajtájánál..........
2014. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De miért olyan fontos, hogy fehér emberrel járjak? Nem lehet előre behatárolni, hogy az ember kibe szeret bele...

Tanácsot szerettem volna kérni, nem rosszindulatú válaszokat.

De azért köszönöm. :/

2014. júl. 22. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne törődj a szüleiddel, ha neked tetszik a srác és te is neki, akkor ez a lényeg. A 3. baromnak meg üzenném, hogy embereken belül nincs fajta. A faj az az ember, azon belül rasszok vannak. Nem fajták... Sok tanulatlan hülye. A 8.-os bioszok kimaradtak biztosan.
2014. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia végül összejötettek?
2022. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!