Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet rosszul döntöttem h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rosszul döntöttem h elküldtem? Valahogy most pocsékul érzem magam emiatt, de nem úgy éreztem h hosszabb távon működött volna.

Figyelt kérdés

A randi előtt többször is beszéltünk telefonon, úgy tűnt h meg van az összhang, sajnos ezt az első találkozásnál már kevésbé tapasztaltam.De még viszonylag az élvezhető kategórián belül volt, bár voltak csendek. Viszont a kémia az működött, nem is akárhogy.Nagyon vonzó volt számomra az első pillanattól fogva, lehengerlően magabiztos és határozott volt. Mondjuk kissé szokatlanul nyomulósnak tűnt, de még a kezelhető kategórián belül (még talán tetszett is). A második találkozáson viszont egyre inkább a felszínre került a közös témák hiánya, pár óra után ennek hangot is adtam h ez számomra így kínos és h úgy érzem h kevés a közös bennünk, mintha nem lenne mondanivalónk a másik számára. Illetve ezt megelőzve előhozakodott azzal h folytassuk a lakásán egy kis filmezéssel, közben folyamatosan hangsúlyozta h félre ne értsem a helyzetet...

Nagyon levertnek tűnt amikor megmondtam h részemről nem fog menni a közös téma hiánya miatt, pedig állítólag ő ezt nem is tapasztalta. Vagy ő lehet nem is erre koncentrált és csak szexre hajtott volna?

Nem tudom mi sülhetett volna ki ebből az egészből ha nem küldöm el.Akkor és ott ez tűnt jó döntésnek de miután láttam hátat fordítani és elmenni olyan rossz érzés hasított belém és még mindig így érzek...Fizikailag rendkívül vonzódtam hozzá, kevés ember tudja ezt kiváltani belőlem, de úgy tűnik h számomra ez kevés bizonyult..

ha számít húsz fölött vagyunk mind a ketten.


2014. júl. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, hogy így alakult. Lehet több találkozás vagy programok után alakult volna a dolog de az kellemetlen, hogy inkább filmezni vagy szexelni hív...
2014. júl. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!