Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit érezhet? Lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet? Lépjek valamit? Bövebben lent! (16/F)

Figyelt kérdés
Sziasztok.Volt kb. 1 hónapja egy pár hetes kapcsolatom,nem volt valami erős szerelem de most nem ez a lényeg.Halálosan szerelemes lettem az exem barátnőjébe...mostanába elég sokat lógunk együtt , sokat hülyülünk de komoly témáink is vannak.Valami olyasmit érzek, hogy nagyon fontos a közelsége és mostanában csak vele álmodok(amikor tudok aludni), nagyon hiányzik ha éppen nincs velem.Tök jól érezzük magunkat együtt viszont nem nagyon akarom a témát felvetni még előtte hiszen az exemmel nagyon jóban vannak.Azonban tegnap amikor hazakisertem ugye 3 puszis köszönés és a harmadik már majdnem szájra ment , ezután megöleltem ,majd pár másodpercig ott áltunk egymás előtt kb 10 centire és egymás szemébe néztünk...nagyon érdekes érzés járt át.Valami tanácsot kérnék tőletek hogy ez mit jelenthet és hogy szerintetek sülhet ki ebből az egészből jó dolog is?:) Köszi

2014. júl. 25. 05:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyázz, nehogy csak etessen.

Én megjártam már...

2014. júl. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hanem inkább attól hogy az exem miatt nem lehet ebből semmi:/ Nem olyan fajta aki etetne..
2014. júl. 25. 05:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az exed jó barátnője a "kiszemeltednek", akkor ne félj nem lesz baj. Legalább is nekem a ha legjobb barátnőm összejönne az exemmel még örülnék is neki, mert akkor lehetnek Ők boldogok, ha már mi nem voltunk. Szóval az ex nem lenne akadály. Szerelemben nincs határ! ;)
2014. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szakítottál Vele?

Az új is úgy érzi, hogy szeretne Tőled/Veled többet?

Akkor?

Az ex.a múlt!

Én is voltam már hasonlóban,5 évet sikerült, nem mondom, hogy kidobott idő, de most sokkal jobb, hogy már nincs!

És az exem is mindig vissza akart jönni! ;-)

Fiatal vagy, ha nem jön be, még lehet több száz akár! :-)

Csak tőled függ!

Bár tényleg "necces" tud ez lenni, de, ha Ő neked az Igazi?

És, ha csak egy jó "ungibungi"?!

Melyiket éri meg kihagyni az életedből, csak azért, mert az elvek?! ..amik amúgy fontosak!

De fordított esetben az Ex.is lemondana róla?! :-)

2014. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!