Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet? Szeret, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Szeret, vagy csak játszik velem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon szeretek. Amikor meglátom, szívem hevesebben ver, és borzasztó amit csinál.. Mi nem úgy voltunk, hogy haverok és akkor elkezdtem többet érezni. Kb 4 hónapja vagyunk jóba, de szinte az elejétől ilyen flörtölős szinten...

Haverunknál szoktunk lenni, akkor mindig fekszünk és tv-zünk. Olyankor mindig puszilgat, simogat, szóval elvagyunk.

Voltunk egy buliban, ahol én rosszul voltam és elmentem aludni. Ő jött velem, és nézte ahogy alszom. Sokan azt pletykálták, hogy lefeküdtünk, de ő nem szólt erre semmit..

Ő mindig ölelget más lányokat, hozzám mégis máshogy viszonyul. Szerintem...

Amikor fiúval smsezek, akkor besértődik. Ma pl. két fiúval voltam és összefutottunk. Odamentem megölelni, de csak flegmult, meg elfordult..

Egy barátja azt mondja, hogy ő is összeakar velem jönni. A másik azt, hogy suli miatt nem akar, mert akkor a pletykák miatt gyorsan vége lenne..

Amikor részeg, és telefonálunk, akkor néha megkérdezem hogy mi is van velünk. És akkor azt szokta mondani, hogy hát nem tudja, mert ez nem csak barátság, de nem is járunk még.. Meg úgy szokta felvenni hogy szia hercegnő!:)

A barátai előtt is mer velem lenni, szóval kb ugyanúgy viselkedik társaságban is, mint kettesben...


Bocsi a regényért, de nagyon rossz ez az érzés. Segítsetek légyszíves, hogy mit érezhet, vagy mit tegyek hogy megtudjam..


2011. ápr. 29. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha nem látod az összefüggéseket. Rád férne egy barát, aki beleveri a fejedbe. Majd azért azt írd le, hogy szerinted minek kéne még történnie, hogy rájöjj mit érez a fiú?
2011. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez bizony se veled se néküled. Amúgy meg akar téged a leírtak alapján.
2011. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de engem csak az bizonytalanít el, hogy amikor akarok vele erről beszélni, szinte eltereli a szót.

meg ma is amikor mentem 2 fiúval, elkezdte ölelgetni direkt azokat a lányokat.

azt hittem, hogy csak azért hogy féltékennyé tegyen.. de barátnőm mondta, hogy ő előtte látta őket és akkor is elég durván csinálta ezt...

2011. ápr. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!