Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már mindjárt 15 leszek és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindjárt 15 leszek és még sosem csókolóztam. Nagyon szeretnék már, mert az összes barátnőmnek volt már pasija, de hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
Volt már tavaly egy srác akivel majdnem összejöttünk, csak hát aztán mégsem... Egyszerűen nem értem, mi baj van velem, már eléggé kétségbe vagyok esve, sehogy sem jön össze. Nagyon szeretnék még suli előtt csókolózni, van valakinek valamilyen ötlete?:/ októberben betöltöm a 15-öt és akkor már mégjobban ki leszek akadva:D
2014. júl. 26. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Smárolj le random valakit. :D
2014. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
1: Az szexuális erőszaknak minősülne. Ne bátorítsd erre.
2014. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem szeretném... Bár végülis mindig kell egy b-terv:D
2014. júl. 26. 18:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak az a lényeg, hogy csókolózz végre, akkor smárolj le valakit úgy, hogy ne tudjon védekezni...
2014. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért akarsz beállni a birkanyájba?
2014. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Jönnek a pedok, mi?;) XD
2014. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Borotváld le a lábad az út közepén, pluszpont ha forgalmi dugó is összejön... Özönleni fognak.
2014. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért sürgeted? Örülj neki ,hogy te más vagy ,mint a barátnőid, ha ők drogoznak te is fogsz? Ugye nem,ez is épp ugyanolyan, majd eljön az ideje, spontán a legjobb.
2014. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Bőven lesznek fiúk, akik majd csak kihasználnának téged és csak csók/szex miatt lennének veled. :( Ez lelkileg is sérthet téged.

Ne kezd el már most!


L/19

2014. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Komolyan miért kell ezt ennyire sürgetni? :D Majd jön magától. Nem értem, úgy fogod fel mintha kötelező lenne.

Hányan írtak már privátot, hogy teljesítik a vágyad amúgy? :D

2014. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!