Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon komolyan gomdolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon komolyan gomdolja a dolgot? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy sráccal. Neten ismerkedtem meg vele, bár ettől kissé ódzkodtam. Már a találka előtt beszéltünk is telefonon, mindig felhívott amikorra ígérte. Nem bírt várni a vasárnapi találkozóig, így előtte összefutottunk. Részemről megvolt az összehang, működött a kémia. Ami kissé zavaró volt, hogy sokat beszélt magáról, bár azért kérdezett rólam is, na meg, hogy szinte alig vette le a napszemüvegét ez nekem olyan fura volt. Nyilván sütött a nap, mondta is, hogy érzékenyebb a szeme, de zavaró volt, a beszélgetések során, hogy nem tudtam a szemébe nézni. Viszont sokat mosolyogott, meg is nevettetett, jól éreztem magamat. A végén még a munkahelyemre is elvitt kocsival. Szerintetek nem komolyan gondolja a dolgot vagy csak szórkozni akar? Azért még voltak gyanúsabb jelek, hogy nem igazán nézett a szemembe ( már ha láttam volna), kevesebbet kérdezett rólam és kicsit kerülte a testkontaktust. Meg is kérdeztem miért ült picit messzebb, de mondta, hogy nehezebben enged közel magához valakit így elsőre. Remélem még látom, aztán úgyis csak fog még oldódni ő is. Sokat csalódtam mostanában és néha második randiig sem jutok el fiúkkal, mert azt veszem észre, hogy ha látják, hogy értem tényleg kicsit többet kell küzdeni, megfutamodnak. Nagyon máshol nem tudok ismerkedni, nincs túl sok barátom, akiknek lenne szingli párja, nem járok el gyakran szórkozni ( a munkám miatt sem). Mi a véleményetek? Köszi a válaszokat! :)

Ja én 25/L vagyok, ő 29/F.


2014. júl. 27. 04:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján normálisnak tűnik a srác. Egy próbát megér.
2014. júl. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek,nyilván sok csalodás érte ezért fél így elsore a test és szemkontaktustol, de nyilván 2-3 randi után oldodni fog. szerintem komolyak a szándékai.
2014. júl. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is reménykedek ebben. Csak én is csalódtam már jó párszor. De valahogy vele mások a megérzéseim, pláne, hogy meg is álmodtam őt. :) Még ha ez furán is hangzik. :)
2014. júl. 27. 05:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hajrá.

Teljesen normálisnak tűnik a srác.

2014. júl. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy mégsem....ma nem hívott fel, amikorra ígérte. Persze bármi közbejöhet stb stb, de ez kicsit furcsa nekem. Elvégre ma vagyok szabad, jobban rá is érnénk, de nem keresett fel. Szóval lehet ő is egy újabb volt a sok közül. :(
2014. júl. 27. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!