Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, aki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki így csinálja, ez komolyan beválik?

Figyelt kérdés
Hallottam egy sráctól, hogy egyik ismerőse már felnőtt ilyen 25 körüli lehet és a tini csajokat úgy csábítja el, hogy tininek adja ki magát, például egyik csajnak azt mondta, hogy ő 17 éves és az meg elhitte. Ez most komoly, van más is, aki így tolja?:D

2014. júl. 16. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen de én nem hittem el és úgy lepattintottam mint a szar.
2014. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szánalmas
2014. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De gondolom, nem csak ennyiből áll a csábítás.

De jó kérdés, hogy miért csinálja. Ha tudnák a korát, nem lenne esélye? Nem elég a lányoknak, hogy fiatalabbnak néz ki?

2014. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért a 25 éves pasik már nem játszanak a tini lányoknál?
2014. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az, 18 éveseknél, meg afölött inkább csak a huszonévesek játszanak. De amúgymeg tökre egyéni választás kérdése. Úgy látszik, hogy megijednek a 25 évtől.
2014. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!