Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig annak tetszem meg, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig annak tetszem meg, aki a barátnőmnek tetszik, most mi legyen?

Figyelt kérdés

első eset:tetszett neki egy évfolyamtársunk, de nagyon, akinek szintén én jöttem be.


második eset: bnőmnek ttezstet egy srác.kiderült, hogy neki meg én.nekem is tetszett nagyon, de nem történ semmi, nem is beszéltünk.ez ment fél évig.


nemrég megtetszett neki egy srác, akit én jobban ismerek, szoktunk találkozni, joban vagyok vele, ő eddig csak 2x látta, és nagyon bele van zugva, és a srác mostanában elég érdekesen viselkedik velem..egyszóval: nyomul.


még egy eset:most elkezdtem ismerkedni egy sráccal, akinek ő ( a bnőm) adta meg az msn címét.vele most camozgatok, nagyon aranyos, kicsit kezd tetszetni, mondtam bnőmnek, hogy milyne helyes mikozben camozunk a sráccal, erre kiböki,hogy tetszik neki a srác.Ha bármi is történne köztünk az eléggé nagyon nagyon érdekes lenne..és elég szarul esne neki..nem tudom most mi legyen?milyen hülye helyzet ez..?!


2008. aug. 4. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon felesleges ezen problémázni. szemtől-szemben le kell ülni a barátnőddel és megmondani neki, h tetszik neked a srác. ha jó barátnő ő ezt tiszteletben fogja tartani.


de ha a barátnőd bejelenti neked, hogy tetszik neki egy srác, te is ugyanugy tartsd tiszteletben. még akkoris, ha rád kezd nyomulni a fiú. egy barátságnak mindig fontosabbnak kell(ene) lennie,mint egy flörtnek XY sráccal.

2008. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áh egyre jobban tetszik:s de neki is nagyon.csak őépp nemnagyn beszél vele,..
2008. aug. 8. 11:32
 3/3 anonim válasza:
eddig odaadtad neki a sok pasit mond meg az enyém :D azt szevasz ha nem teccik neki a helyzet én ott hagynám mármint a bnőd... :D
2010. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!