Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy derítsem ki hogy egyedülá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy egyedülálló-e és hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel egy tanfolyamon találkoztam és első látásra iszonyúan szimpatikus volt. Nagyon tetszik a kisugárzása, a gondolkodásmódja... Mellettem ül az órán. Sokat mosolyog, de nem tudom miért. Lehet, hogy nem csak rám, hanem úgy alapból ilyen kedves... Annyira jól néz ki és okos, hogy nem tudnám elképzelni hogy nincs barátnője. De valahogy ki kell derítenem. Interneten már kerestem, de nincs fent (bármilyen furcsa is...). Élőben meg csak nem kérdezhetem meg, hogy: bocsi, van barátnőd, mert akkor nem is próbálkozok nálad... Nem akarok kezdeményezni, illetve nem merek.

Ajj, mit tegyek? 20 körüli korosztály vagyunk.

KÉRLEK SEGÍTSETEK!


2011. nov. 3. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kezdetnek csak beszélgessetek, ismerkedjetek, aztán meg lehet kérdezni körmönfontan, pl. mit csináltál hétvégén? vagy előző este vagy valami ilyesmi kérdéssel. Hátha a válaszból le tudod szűrni, hogy van-e valakije.
2011. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Oké, de ha kiderül, hogy pl. nincs? Akkor utána mi tévő legyek? Honnan vegyem biztosra hogy van esélyem? Nem akarok újabb csalódást. Életem szerelmét egy balesetben elveszítettem, azóta nehezen mennek az ilyen dolgok.. De szeretnék már valakit nagyon magam mellé... :)
2011. nov. 3. 09:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is érdeklődik felőled, akkor van esélyed.
2011. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ha kiderül, hogy nincs senkije, akkor szerintem még ismerkedjetek, aztán próbálj meg egy találkozót összehozni, elhívni egy kiállításra, vagy filmre stb. attól függ mi az érdeklődési köre. Vagy egyszerűen mond meg neki, hogy jól érzed magad vele és szeretnél a tanfolyamon kívül is találkozni.

Én legalábbis a lassú víz partot mos elv híve vagyok, de mindenkinek más jön be :)

2011. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike. :) Próbálok majd a legközelebbi órán még többet beszélgetni vele. Csak nekem meg az a "gondom", hogy ugye mégiscsak neki illene elkezdeni ezt az egész "udvarlósdit" :) Nem tudom, hogy mit szólna hozzá, hogy én kezdeményezek... Csak azt sem akarom, hogy várok és várok és egyszercsak "elveszítem" :S :( Olyan nehezen megy nekem. Bátortalan vagyok kicsit most.. Sosem volt velem ilyen, hogy első látásra így megtetszett volna valaki kívül-belül... :)
2011. nov. 3. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre(Ált. én szoktam kezdeni)örülnék ha egy lány "nyomulna" mert lehet h ő is úgy van vele mint te h bátortalan stb:)
2011. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!