Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a helyesebb döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyesebb döntés?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki nagyon fontos nekem. Flörttel nyitott felém, de 1 év alatt nem történt semmi, barátok lettünk. Most mással tervez, beszél is nekem róla, de ahogy rólam beszél, mindig én vagyok a "tökéletes" (külső és belső tulajdonságok is, és mindig magához hasonlít,hogy ugyanolyanok vagyunk). 1 hét múlva el fog költözni másik városba, munka miatt, hosszú időre. A "másikkal" nem tudom pontosan mit akar, de úgy gondolja, hogy mire vissza jön, már ő nem lesz. Helyes döntés, ha a barátságot fenttartom, és lesz ami lesz, ha úgy kell lennie? Vagy borítsak mindent, mondjam meg, hogy nekem ő kell és kockáztassam, hogy megszakad a kapcsolat? köszi előre is.
2014. júl. 31. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj felé.. Ha nem viselkedtek gyerekesen akkor veszteni való nincs.. A barátság megmarad.. Szóval ha érettek vagytok mind2-en akkor nincs veszteni valód..
2014. júl. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2014. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!