Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondja egy fiúnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy fiúnak egy lány, hogy "Bizonyítsd be, hogy szeretsz"?

Figyelt kérdés
Nem volt még közöttük semmi...és amúgy a fiú kezdett el először érdeklődni.
2014. júl. 31. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
klasszikus: "nem tudom mit akarok old meg te" mondat :)
2014. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem jelent sok jót, ha valaki ilyesmire kér, legalábbis bennem nem kelt túl jó benyomást :P
2014. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajjj elírtam a kérdést! Ezer bocsánat. A fiú mondja a lánynak ezt!!!
2014. júl. 31. 19:05
 4/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy hogyan bizonyíthatnád be :) ne legyen félreértés xD :D
2014. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt kijavítottad magad, már gondoltam, hogy a fiú volt az, aki ezt mondta.
2014. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen meg kell kérdezni milyen igényei vannak, mit szeret, kommunikálni kell, olyan helyzetet kihozni, ami mindkettőtöknek jó, odafigyelni a másikra. Úgy, hogy nem volt köztük semmi nem tudom hogy lehet ilyet mondani a másiknak.
2014. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én se tudom,hogyan lehet ilyet mondani! :(
2014. júl. 31. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
"DUGJ MEG" kb ezt jelenti
2014. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát vagy az utóbbi, vannak akik ilyen szöveggel próbálkoznak.

Vagy azt szeretné ha olyasmit tennél (gesztus) mondanál ami egyértelműen kifejezi hogy tényleg szereted. Nyűgözd le stb. Szerintem inkább lányok mondanak ilyen fiúnak... mert hogy állatába arról van szó hogy szereti az egyik illető a másikat de nem biztos benne a lány hogy ez őszintén maximálisan viszonzott ezért fél oda adni magát a másiknak (nem csak szex) hiszen megbánthatják. Nem tud maximálisan bízni a másikban ahhoz hogy megnyíljon, fél, ... és azt várja hogy éreztessék vele valóban őszintén szeretik. Persze előbb utóbb csak ,, kockáztatni" kell, dehát ha tényleg szereti az egyik a másikat akkor azt úgy is érezni lehet.

2014. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző komentelő vagyok.


Az hogy nem volt köztetek semmi azt jeleni hogy közel álltok egymáshoz de nem volt csók, sem más ... vagy az hogy alig ismeritek még egymást max pár randi?

Mert ha az előbbi akkor normális, ha az utóbbi akkor már én sem tudom hogy lehet ilyet mondani... az illető hülye, éretlen ... vagy ... Nem tudja kifejezni magát? magyarán úgy kell értelmezni ,, bizonyítsd meg hogy tényleg érdekellek,, Mert ez teljesen érthető.

2014. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!