Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most főként fiúkhoz szólok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most főként fiúkhoz szólok. Ha tetszik nektek egy lány milyen sűrűn keresitek? Nem veszitek rossz néven ha a lány többször keres titeket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ismerkedem valakivel, szoktunk írni egymásnak és jókat beszélgetünk. Legutóbb én írtam rá, beszélgettünk és azóta semmi. Most írjak megint én neki? Nem fogja tolakodásnak venni? Nem akarok olyan lenni a szemében aki rámászik, stb. De azért kezd rosszulesni, hogy most meg olyan mintha nem érdekelné az egész, pedig egy találkozót is megbeszéltünk. Lehet én reagálom túl, múltkor pld közölte, hogy nincs könnyű dolga velem, pedig én adok neki jeleket, bár lehet ez neki nem elég. Próbálom megérteni ezt a fiú logikát és tényleg ha nem ér rá nem zaklatom, de tartok attól, hogy már nem érdeklem.


19/L


2014. júl. 31. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában mi szoktunk nyomulni úgyhogy nem tudom miért nem keres ha tetszel neki:/ Én örülnék ha a lány írni rám. 23f
2014. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kevés olyan lány van manapság, aki magától keresi a fiúkat, szal ez pozitív nagyon. (: Örvendetes. Nem tudjuk mennyi ideje nem keres magától. 1-2 nap? Vagy több mint 3? Mert ha több mint 3 napja nem keres magától, akkor sztem felejtsd el. ha nekem e tetszik egy nő, és sűrűn keres, biztosan nem venném rám mászásnak, sőt, örülnék is neki. de a másik oldal, h mivel ha tetszik nekem, én is keresem magamtól. most pont így vagyok egy lánnyal amúgy. hónapok óta beszélünk neten minden nap, és utóbbi 2-3 napban azt érzem, csak én kerestem fel esténként. meg is mondtam neki ezt. azt mondta ne haragudjak rá és jobban figyel erre.
2014. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És most mindjárt jönnek a gyógyegerek, milyen jó is lenne, ha keresné őket egy lány... Mondjuk Te, kedves kérdező. És ezzel a mondatukkal gyorsan be is tették magukat a "lúzer" kategóriába (csak még nem tudják). Más: "nincs könnyű dolga velem" "én adok neki jeleket". Konkrétan azt várja, hogy Te egy személyben megoldd az egész helyzetet, és rámássz ő pedig csak élvezze a helyzetet. De egy igazi nő (főleg ha került bele némi tartás) ezt nem fogja így ebben a formában meglépni... Mindig minden két emberen múlik...
2014. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 napja nem keres csak. Akkor ezek szerint ne izguljak? Pedig eddig szinte mindennap beszéltünk, azért szinte mert máskor szintén kimaradt egy nap, de azt normálisan megindokolta. Most viszont nem tudom mi a helyzet.
2014. júl. 31. 12:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azt várja, hogy megoldjam a helyzetet, hiszen pár napja ő hívott el randizni.
2014. júl. 31. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja, írj neki nyugodtan.
2014. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt eddig nem mondtad.. Akkor már világos, miért nem ír/keres, csakhogy Én ezt pasiként nem fogom Neked elmondani, mivel azzal a többi pasi alatt is vágnám a fát, akik hasonlóképp intézik a dolgaikat, beleértve magamat is!:) Gondolkozz, gondolkozz... (Remélem tudsz)
2014. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írjatok nyugodtan privátot.

Kapcsolatokból nem vagyok toppon, és elegem van a találgatásokból, ezt a srácot nem akarom elszúrni. A pasikat meg meg akarom érteni, mert nekünk lányoknak is vannak hülye szokásaink amik nekünk nem idegesítőek, de egy pasinak igen. Ugyanez fordítva is igaz. Lehet csak én reagálom túl ezt az egész 1 napig nem írt dolgot.

2014. júl. 31. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!