Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire kell hölgyeim egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell hölgyeim egy randin nagyon figyelni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Álmaim pasijával lesz randim, de csak tavasszal, mert külföldön van.

Mire figyeljek nagyon oda?

Úgy értem haj, körmök? Teljes vakolás?


SOS


2010. jan. 11. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy ápolt,illatos,csinos,ne fesd agyon magad,és ne öltözz ribisen.Inkább legyen a megjelenésed kicsit szolidabb,visszafogottabb,mint ku...ás.,és smink sem muszáj annyira,csak ha ragaszkodsz hozzá,pl. kevés alapozó,szájfény,azt kész.Add önmagad,nem kell játszanod a nagy istennőt,sem az apácát,nem kell megjátszanod magad.Fő a természetesség.Remélem,tudtam segíteni.
2010. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Természetesen haj, köröm, stb . :)

bár szerintem a sminket csak keveset és ne túl kihívó szerelést vegyél fel, ne azt lássa hogy mindenképp nyert ügye van nálad !

Persze finoman hagyhatod magad meghódítani, de azért ne az első randin :)

2010. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Minden nap kocogj legalább 5-10 km-ert, és a találkozásig egyszer se fürödj :)
2010. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A két bunkó férfinak csak annyit, hogy szánalmasak vagytok.


A többieknek:


Nagyon szépen köszönöm. Nem randizgattam eddig, valahogy másként alakult mindig. Ez most más, és nagyon fontos. Ő az igaz.

2010. jan. 11. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Szija :)

Szerintem a tavasz színeivel öltözködj :) A körmöd reszeld szép alakura és fesd át valami halvány rozsaszin csillogos változatra.A hajad legyen frissen mosott és ha kiengeded sztem csavard be h kicsit hullámos legyen és tegyél rá egy kis hajlakkot (de azzal vigyázz mert ha sok lesz kemény lesz tőle a hajad) vagy ha szted a feltűzött haj jobban áll neked akkor mindenképpen ugy csináld h elől hagyj ki egy pár tincset.A pasiknak ez általában tetszik vhogy felkelti a figyelmüket.A ruhád meg legyen összhangban,és semmiképp se vegyél fel olyat amit eddig soha se mertél volna.A lényeg h érezd jól magad a bőrödben.Én ruhára is valami halvány rozsaszin,barackszinűt ajánlanék...első randin nem előnyösek a vaditó színek.A cipőd meg hát..ne legyen magassarkú sztem mert ha sokat lesztek 1ütt akkor gondolom sokat is sétáltok és hát az nem tul kellemes egy magassarkuban.Inkább jobb egy helyes kis körömcipő,vagy ha számodra kényelmes a magassarku akkor ne egy tűsarkut vegyél fel hanem valami kissebbet.Mindenképp vegyél fel egy nyakláncot is és ha majd leültök vagy beültök valahova játszadozz a medállal.Ez is felkelti a férfiak figyelmét.Ékszer ne legyen rajtad tul sok.Csak fülbevaló,nyaklánc,karkötö,ha látszik majd a lábadon akkor bokalánc.És ha gyűrűt veszel fel akkor semmiképp se a gyűrűsujjadra tedd.Jajj és a smink :D hmm én a helyedben azt csinálnám h ha szép a bőröd akkor ne használj alapozot csak egy picit a szemed alá és vigyázz h ugyanolyan szinü legyen mint a bőröd.Fekete szemcerkával húzd ki az alsó és a felső szempillák tövét.De csak vékonyan.A szemhéjadra valami halvány rózsaszint.Használj szempillagöndörítőt de spirált sztem ne.És egy kis pirosítót is,és abból is rózsaszínt.Ha hoszukásabb arcod van akkor ugy rakd fel a pirositot h az orcádra kör alakban.Ha nem vagy túl ügyes ebben akkor csipkedd ki azt a helyet és oda rakd fel ahol piros lesz.Ha meg kerekebb arcformád van akkor a fültövedtől az orcád széléig rakd körkörös alakban mozgatva az ecsetet.Jah és porpirosítót használj.

nah remélem segitettem puszi

2010. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
10:02-es. De édes vagy, köszi. :)
2010. jan. 12. 14:13
 7/14 A kérdező kommentje:

Nadrágot fogok felvenni, az a típus vagyok. Akkor mi a javaslat?

Én egy csinos fekete nacira gondoltam. A felső passz.

A smink: szemcerka, spirál, alapozó

Fekete magassarkú.


A parfüm?Valami vadító kellene. Ami a pasik többségének bejön, és tartósan, ha pl 3-4 órát együtt vagyunk, érezhető.

Én Naomis vagyok, az nem épp olyan.

2010. jan. 12. 14:46
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázzatok arra még ha az utcán sétáltok nehogy kutyasz@rba lépjél :)
2010. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:) vicces valaki.
2010. jan. 12. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Szija :)

Én irtam neked azt a sokat ^^

Hát a feromon parfüm nagyon bejön a pasiknak állítólag.(de sztem ez kicsit drága)De személyes kedvencem a Pur Blanca.Tartós az illata és nagyon jóó :D Avonnál biztos kaphatsz és ott olcsó is ^^ A pasiknak sztem bejön mert jó visszajelzéseket kaptam :) Próbáld ki :)

puszi

2010. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!