Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizzak, azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzak, azzal a férfival, akivel már 5 napja beszélünk neten, és eléggé sokat, így már illő lenne lassan randizni, de pánik beteg vagyok, és szívritmuszavarom van?

Figyelt kérdés
Indokolatlan sinus tachycardiában szenvedek,szó szerint szenvedek,mert ez csupán annyit jelent,hogy indokolatlanul gyorsan ver a szívem,nyugalomba 100perc körül,izgalomra fokozódik,melegbe nem bírok kimozdulni,mert rám jön a pánik roham,olyankor 150-160perc a szívverésem,és orvoshoz kell vinni,vagy hívni ha rám jön ilyen roham,mert nem mindig múlik el magától!! Most pont párhuzamosan,a Budapesti országos kardiológián kezelnek 2 hónapja,és eddig egy fél pulzus csökkentő gyógyszert szedek,ami valami hatásos,ezért kezelnek a kardiológián,hogy meg találják a megoldást! nyugtatóm van még,de szinte immunis vagyok rá,volt hogy 3mg frontint be vettem,semmi bajom nem volt tőle mégcsak álmos sem voltam! Külsőre senki meg nem mondaná rólam,hogy miben szenvedek! Igy hogy menjek el randira,hogy a rohamtól félek,meg a folyton érzödő gyors szívveréstől? Pedig ez a férfi kell nekem!! De elmondani biztos nem fogom neki,mert hibbantnak néz!! Én 22éves vagyok,ő 26éves! Szerintetek így milyen esélyeim vannak? Mit tegyek?

2014. aug. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjad el neki és kész. No para.
2014. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát pedig jobb lenne, ha elmondanád neki

amúgy meg biztos nem fog hibbantnak nézni, mert nem te tehetsz a betegségedről és ez nem is pszichés probléma

2014. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a saját boldogságod,akkor őszinte leszel hozzá.Ha érdekled őt és kedvel,akkor meg fog érteni,és ketten megfogjátok oldani ezt a problémát.Hangsúlyozom,akkor,ha őszinte leszel,és normálisan tálalod neki a dolgot.
2014. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és mikor gondolod úgy, hogy majd itt az ideje elmondani?

joga van tudni és ha tényleg jó fej akkor le se fogja szarni, ha meg emiatt otthagy akkor időt spóroltál, mert egy bunkó pasival te se akarhatsz randizni.


ha reménykedsz, hogy ez majd elmúlik esetleg megpróbálhatod húzni az időt és akkora randit megbeszélni mire megtalálják a jó gyógyszereket neked de sokkal tisztességesebb lenne ha elmondanád neki aztán mehet a találka nálad nyugodt környezetben.

2014. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Ha már így kezded, ez nem lesz jó kapcsolat. Valami baja, rejtegetni valója mindenkinek van, lehet, hogy ha te beavatod, ő is elmondja neked a titkát...
2014. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!