Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az airsoft sportba szeretnék...

Az airsoft sportba szeretnék belekezdeni. Többi lent, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tehát. Nagyon tetszik az airsoftozás (nevezik így egyáltalán? Nem tudom), hazafias is vagyok, ez még rá tesz pluszban. Azon gondolkodom, mivel nem elég jó a célzópontosságom, és nincs is jó sasszemem (pedig ugye ezek fő dolgok hozzá), hogy mivel tudnám fejleszteni? Célbalövésről gondolkoztam, az pont van a városunk közelében. DE! Hatalmas sajnálatomra, pánik beteg is vagyok, tehát lehet nem fogom ebben az évben elkezdeni. De valahogy azért még is csak szeretném addig fejleszteni magam, lehetőleg otthon valami módszerrel. Ti mit gondoltok erről? És az airsoftról? Űzitek ti, vagy ismerősötök ezt a sportot? Minden válasznak nagyon örülök, ha érkezik.:) Ui.: Lány vagyok, 13 éves.

2014. máj. 1. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szep,felporget.latvanyos.En 2ev utan beleuntam h sokan nemismerik be a talatot!!! aztan idovel felmergedsz es te se fogod beismerni,mert uyge masik se ismerik be ....
2014. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, szerintem ez a csapat megbízhatóságától és korától függ.
2014. máj. 1. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
legyen igazad.de figyeld meg elobb utobb felmergedsza tobbiekre es te is eppen ugyan ilyen leszel bosszubol:)
2014. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy airsoftot, gyakorolhatsz célba lőni, mást nem tudsz csinálni. Ahhoz, hogy megtanulj észrevétlenül mozogni és a másikat kiszúrni a terepmintás ruhájában a susnyában, játék tapasztalat kell, máshogy nem megy. A csalókra meg van egy jó módszer: meglövöd de nem adja meg, megjegyzed hogy néz ki milyen fegyvere van, legközelebb amikor meglátod a pályán csak a fejére és csak sorozatot lősz, az elég kellemetlen tud lenni ha pl homlokon találnak. Ilyenkor általában elkezdenek hisztizni, hogy "mé pont fejbe he?!" magyarul beismeri a találatot :)
2014. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!:))
2014. máj. 2. 18:26
 6/9 aikiboxer ***** válasza:
Az alatt mit értesz, hogy hazafias vagy? És mi köze ennek az airsofthoz?
2014. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem Magyarországot, tisztelem, mint hazám, akár harcolnék is érte, ha eljönne az idő. Elönt a melegség a sok szeretettől, mikor meghallok egy Kárpátia számot :) Nálam annyi köze van az airsofthoz, hogy fegyverekkel, terepmintás öltözetekben 'játsszák',amiket imádok szintén(ugye háborúhoz elengedhetetlen). Elég érdekesen fogalmaztam szerintem, ne haragudj, ha nem sikerült átadnom a mondanivalóm.:)
2014. máj. 6. 07:43
 8/9 anonim válasza:
Várj vele még 2-3 évet. Addig meg gyakorolgass otthon a hátsókertben légpuskával, vagy egy olcsóbb airsofttal. Ha meg már jól megy a célzás, el lehet kezdeni gyakorolni hogy mozgásból hogy lőj pontosan, hogy használd mind2 szemed, esetleg ha leveszed az irányzékot, az is jót tud tenni a fejlődésnek, ha már irányzékkal jól megy.
2014. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2014. máj. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!