Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kéne lennie az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kéne lennie az első csóknak? Baj ha féltem közben?

Figyelt kérdés
tizenöt vagyok. mikor a barátom először megcsókolt én még egyáltalán nem számítottam rá. épp sétáltunk, megállított és megcsókolt. nagyon megijedtem, nem voltam felkészülve. hogy konkrétan mit kell csinálnom az vhogy jött de annyira izgultam h elrontom. végül félbeszakítottam, mert úgy éreztem mindjárt összeesek. aztán mondtam neki h én csak megijedtem. mikor a második volt akk nagyon igyekezett h most ne ijedjek meg: megállt velem szemben, a szemembe nézett hosszan és abból láttam mit szeretne. kicsit még mindig féltem de nagyon lassan közeledett felém az arca és úgy csókolt meg. így már könnyebb volt, azt hiszem élveztem is.

2014. aug. 4. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, mindenki izgul közben, és az első néhány messze nem tökéletes :) de majd idővel alakul :)
2014. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak így tovább:)

A fiúd tudja,hogy kell:)

2014. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!