Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyennek kell lennie az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie az első talákozásnak a pasimmal?

Figyelt kérdés

Itt ismerkedtünk össze és nem tudom, hogy mit tegyek.

Kérek mindenkit, hogy segítsen ! ! !



2012. jún. 12. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjt
2012. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

köszönjük Gyakorikérdések weblapszerkeztők, hogy multifunkcionális oldalt sikerült készítenetek :D


először is győződj meg róla, hogy tényleg az, akinek mondja magát..

2012. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyannak kell lennie, mint amilyennek 7 évesen megálmodtad! Ha egy kicsit is eltér, akkor dobd a francba, mert a kutyafülét nem ér az egész.
2012. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nielindi ***** válasza:

még nem találkoztatok, de már a pasid?


[link]


[link]

2012. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mit értesz az alatt, hogy milyennek?
2012. jún. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kéknek kell lennie az első találkozónak.
2012. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, mert nem értem a kérdést :D Hogyhogy milyennek kell lennie? Wtf?!? :D Figyu. Szerintem baromi egyszerű. Megbeszéltek egy helyet, egy dátumot meg egy időpontot. Odamentek. Köszöntök. Ez után megkérdezi/megkérdezed hova menjetek, mit szeretne csinálni, esetleg ajánlasz valamit, ha más nem akkor sétáltok. És dumáltok. És pont. Ha meg akar mást is pl. elmenni kajálni akkor gondolom jelzi. :D Ha nem erre gondoltál, akkor írd már meg légyszi, hogy hogy a francba kell érteni a kérdésedet, köszi :D 24/L
2012. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy kell végződnie?

Puszival?

Öleléssel?

Esetleg csókkal?

2012. jún. 12. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Még el se kezdtétek, nehogy már azt tervezgesd, mi lesz a vége. Csókold/puszild/öleld meg, ha úgy érzed. De most mi van? Eltervezed, hogy a végén adsz neki egy puszit, de mi van, ha közben kiderül, hogy mégse jön be? Akkor is adsz, mert úgy tervezted? Legyél egy kicsit spontánabb! Egyébként nem korai még, hogy a pasid legyen? Még nem is találkoztatok. Annyit azért javasolnék, hogy nappal és nyilvános helyen találkozzatok. Messziről jött ember azt mond, amit akar. Pláne az interneten. Nem árt az óvatosság.
2012. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én bízok benne annyira, mint saját magamban.

És nem. Nem korai. Nem akarom 30 évesen elkezdeni az életemet.

2012. jún. 13. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!