Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedésnél mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél mit lehet kezdeni egy olyan személlyel, aki bár válltig állítja, hogy nagyon szeretne már találkozni, mégis minden alkalmat lemond ilyen-olyan magyarázatokkal?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak, akik már találkoztak ezzel a problémával, méginkább olyanok, akik meg is tudták oldani. Az ilyen kívülről találgató, és "ne a neten ismizz" tanácsosok kíméljenek. Köszönöm. :)

2014. aug. 5. 06:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
volt hasonlóba részem. nagy kamu volt, és mással találkozgatott de azért mondott mindent, így nincs ideje meg úgy. én hagytam a francba, szerintem ezzel nem igen lehet mit csinálni. ha egyszer hülyének néz és komolytalan akkor ez van.
2014. aug. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Miből jöttél rá, hogy mással is találkozgat? Fiú volt vagy lány?

2014. aug. 5. 06:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, eldöntöd meddig vagy hajlandó időt tölteni ezzel. Megszabsz egy dátumot magadban. Ha addig nem jön össze kitörlöd a francba.
2014. aug. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ő maga mondta, lány. abszolút komolytalan, ha akarna találkozni tudna rá időt keríteni hidd el.
2014. aug. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mr. BDSM


Így is szoktam, azzal a különbséggel, hogy nem dátumot, hanem a randi lemondásait számolgatom, és ha eléri a hármat, akkor hagyom a francba. Kiváló módszer, csak egy nagy hátránya van: a végén mindig egyedül maradok, és ez megy már 5 éve.

2014. aug. 5. 06:42
 6/13 anonim ***** válasza:
nálam kétszer mondta le de bőven elég volt. sajnos nincs mit tenni, még így a jobb mert legalább el se kezdődik egy olyan valami ami később csak a bonyodalommal jár.
2014. aug. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom srác vagy:D
2014. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az hát.
2014. aug. 5. 07:10
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg kell várnod azt, amíg ledobja magáról azt a 15-20 kilót, ami azóta csúszott fel rá, mióta a profilképnek feltöltött legelőnyösebb fotója készült róla X évvel ezelőtt. :-)


Bocs, hogy poénkodom, haszonos tanácsot nem tudok adni, mert neten még nem ismerkedtem. De saját tapasztalat nélkül is azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy ha egynél több randit lemond valaki, akkor ott már nem valami rendkívüli dolog jön közbe folyton, hanem vagy attól tart, hogy egy személyes találkozásnál összedőlne az a kép, amit magától kialakított, a neten, ha kicsit sok volt a vetítés, vagy nincs az a fene nagy ismerkedési szándék.


De azt én sem értem, hogy mire jó hülyíteni a másikat.

2014. aug. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves priviben író lány!


Azzal semmi gond nincs, ha valami nemtetsző dolog felmerül és emiatt megszakad a levelezés. Jómagam is szakítottam már meg emiatt... Amit ezután írtál azt én nem tartom jellemző esetnek. Én inkább azt tapasztaltam, hogy a csajok nagyon könnyen mondanak le a potenciális jelöltről, ha annak felmerül valamilyen hátrányos dolga (elég egy kisebb ingerült mondat, ami nem is feltétlenül magára a nőre irányul, és már off), nem várnak semmire ami ezt kompenzálhatja, persze ehhez minden joguk meg is van.

Az én esetemben legtöbbször félénkségről van szó, úgy érzem. A nő nagyon szeretne velem találkozni, ezt válltig állítja, és érezteti is, de amikor közeleg a randi időpontja, hirtelen akkor jön az árvíz, a földrengés, az éhínség, barátnő rosszkedve, szomszéd kiskutya halála, bármi, csak kifogás legyen. Egyik nevetségesebb, mint a másik, de komolyan. :D

2014. aug. 5. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!