Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak sexre kellhetek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak sexre kellhetek neki? Vagy összejönne velem idővel? Bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Másfél hete megismertem 1 srácot. Rám írt hogy mizu stb. Ismerkedős szöveg. Aztán írt nekem, hogy mutassak neki képeket magamról (facebookon elvolt rejtve az összes képem) Mutattam neki instagramon, erre beírja hogy milyen gyönyörű vagyok, szép stb. :) nagyon jólesett (azt tudni illik 1 exem most vert át h szeret stb. aztán visszament a lányhoz, s ki voltam, ezért jól estek ezek a szavak a sráctól). Utána a srác elment kirándulni, egész nap folyamatosan írtunk. Megbeszéltük hogy x napon találkozunk este( ez a randi volt a legelső találkozásunk). Rendben eljött a találkozás napja, és az este. eljött értem kocsival, és elmentünk kajálni. Minden simán ment ő sokat mesélt, csak én nem mondtam neki szinte magamról semmit, meg ő sem kérdezte. Aztán x napra elhívott esti mozizásra.:) na mindegyis aranyos volt , kedves:) ezek után elmentünk autókázni egyet. Megálltunk dumálgattunk meg minden és lesmárolt. (nagyon jó volt ) Hozzám bújt, rám feküdt, megfogta és megcsókolta a kezemet. aztán többször csókolóztunk , puszilgatta az arcomat. ezek után az ölébe ültetett :) nagyon sokat smároltunk zenére, mint a filmekben.. mondta ugyanúgy milyen szép vagyok :D smároltunk újra aztán csak bevadultunk. Ő tapizott, minden , én karmolásztam a hátát hasát fogdostam. Már késő este volt és haza a kellett mennem. Mondta hogy befog hozzám jönni másnap. Bár én mondtam a fiúnak, hogy nem adom magamat könnyen sexre. És ezt láttam hogy el is fogadta. ezek után pont olyan jelenet következett, hogy a kocsihoz döntött vadul csókolóztunk felemelt, lefogdostuk egymást ( mindenhol) .. aztán elindultam hazafelé. Itthon írt nekem hogy hazaért minden oké, hogy reggel ha felkeltem írjak neki :) (eddig mindig ő irt nekem :) ) írta hogy örül nekem - De írt olyat is hogy szeret ilyen megvadulásokat, csak hogy annak nem úgy kell befejeződnie, hogy én lelépek ( viccesen írta ezt)

A kérdésem hogy ezek alapján vajon gondolhat e bármi komolyat is velem ? Hosszú kapcsolatai voltak a srácnak. Csak bizonytalan vagyok hogy tényleg tetszem e neki mert *bomba csajok tetszenek neki , brutális cicikkel, seggel..

Röviden a kérdés szerintetek megéri a találkozásokat és bízzak benne??

Vagy inkább hagyjam annyiba ? :/

- szerintem ahhoz képest hogy életünkbe először találkoztunk és már a sok csók meg tapizás ott volt, korai egy komoly kezdethez.

A srác 22 éves.

-Segítséget kérnék :( nagyon bizonytalan lettem.

18/L



2014. aug. 7. 02:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Túl hosszú. :/

A lehetséges válaszok:

A srác egy seggarc, ne érdekeljen!

Nem te vagy a hibás.

Semmi baj, idővel majd belátja, hogy mit veszít.

Igazad van!

2014. aug. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszoló, de tényleg muszáj volt ennyit írnom, hogy valamennyire megértsék az olvasók :)
2014. aug. 7. 02:21
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Holnap elolvasom, de most fáradt vagyok hozzá. :/

(az 1.)

2014. aug. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

pár randit alakíts úgy,hogy ne maradjatok kettesben aztán meglátod kitart-e.

de ha csak az antikur-va védekezési reflex miatt van az egész kérdés,de valójában te még jobban akarod őt,mint ő téged,akkor az egész felesleges játszma lenne és tedd azt amit te is szeretnél,dugj vele egy hatalmasat.

amúgy mák,hogy itt ismerted meg és egy város,rám mindig vidéki csajok írnak.

2014. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszoló :) az a helyzet hogy nekem annyira tetszik a srác hogy húhh. simán beletudnék szeretni :) nagyon kívánom őt de én komoly kapcsolatot szeretnék, és nem akarom azt, hogy könnyen kapható "árucikknek" tekintsen rám :) mondta hogy szereti a kihívást :)
2014. aug. 7. 03:07
 6/21 A kérdező kommentje:
Jaj azt kifelejtettem hogy ő falusi :) én meg városi :) kb. 18-10 km a táv különbség :)
2014. aug. 7. 03:10
 7/21 anonim válasza:
100%
várasd pár hétig a szexxel és meglátod, hogy kitart-e
2014. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%
Tavaly nekem is volt egy hasonló "kapcsolatom" ...sokat gondolkodtam h beadjam e a derekam mert én se akartam könnyen kapható lenni.. 3hét után végül nem bírtam tovább és feküdtem vele.. Aztán kiderült h ő csak szexkapcsolatot akar... Vigyázz vele!!! 18/L
2014. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Várok mindenképpen csak az a baj hogy ő mondta is hog eleggé nimfo :-(

Szoval ezt is siman vehetem célzásnak.... Anyummal tegnap elbeszélgettem erről és azt mondta hogy szerinte nem csak sexre kellek neki.... Vannak yan anatok amikor úgy esik le hogy csak sey , aztàn meg màr olyan is mintha hosszú tàvon gondolnà velem :-(

De azt is mondta hogy az exèt nagyon szerette, de csak a sex kötötte őket össze :-/

2014. aug. 7. 12:47
 10/21 anonim válasza:
100%
egyszeruen kerdezz ra hogy mit akar toled..ha azt mondja hogy szeret teged es veled akar lenni akkor hajra:D
2014. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!