Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon tényleg kellhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg kellhetek neki?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy fiúval, aki nagyon népszerű, jól néz ki, szinte bárkit megkaphat, eddig csak tökéletes, modellalkatú barátnői voltak. Én hozzájuk képest csak átlagos vagyok, az arcom viszonylag szép, de az alakom nem valami jó, kicsit husibb vagyok. A fiú mindig keres, programokat szervez és azt mondta, hogy komolyan gondolja, de ezt én nem tudom elhinni. Mégis miért pont én?
2014. jún. 26. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipikus nő, ahelyett hogy örülne, hogy megkapta akit akart és az vele akar lenni, inkább nekiáll túlkomplikálni a dolgokat.
2014. jún. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de olyan hihetetlen. :D
2014. jún. 26. 02:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, és hidd el neki te vagy a legjobb nő! :)
2014. jún. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ilyen az emberi természet, ha éppen nincs problémád, csinálsz magadnak...
2014. jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanezt értem el csak én férfi vagyok :) hihetetlennek tűnik az elején, de végül egy beteljesült álom lehet :) különben is 'eddig csak modell alkatú barátnő voltak'...igen azok VOLTAK és most egy kedves megértő szerető lányra vágyik aki mellette marad örökre! Az én véleményem az, hogy jobb egy husis lányt ölelgetni, mint egy ropit :) de a belső is nagyon sokat számít! Mindig mosolyogj :)
2014. jún. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, miutan megetted az osszes cseresznyet, megunod mostmar kell neki valami mas, ragadj az alkalmon es ha nahany honap mulva szetmentek akkor ne panaszkodj, ne sirj neki hogy mer hagy el hanem annyit mondj csak hogy " oké" igy meg nyerhetsz nehany + hetet mert az ilyen valasz kiborito es erdekelni fogod. Sok sikert!
2014. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!