Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El merjem én hívni randira? 21N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem én hívni randira? 21N

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki bejön a munkahelyemen... kb. 26 éves... Azon gondolkozok, hogy meg kellene tennem az első lépést felé... De közben tartok tőle, hogy esetlegesen én nem jövök be neki és ezen csámcsogna az egész munkahely...
2014. aug. 7. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
azt se tudom, hogy van-e egyáltalán barátnője...
2014. aug. 7. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban.
2014. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyi dolgokkal óvatosan kell bánni, ha nem jönnek össze a dolgok úgy ahogy az ember tervezi sok kellemetlenség is származhat belőle.....
2014. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívj el engem. .. :-)
2014. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem érzed magad gáznak hogy lány létedre te kedvezményezel? Jeleket küldheted felé, de b@*zki ne már te hívd el randira mert ez rohadt gáz. Nyilván ha srác nem hívott még el akkor 3 alternatíva létezik :

1. meleg

2. nem jössz be neki, esetleg van is valakije

3. fél, de elmenne veled randira


ha jeleket küldesz az esetleges félelme elmúlik.

2014. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig mindenhol azt olvastam, hogy a fiúk nem mernek elhívni egy lányt randira... Most gondolkoztam rajta... a fiú nem mer lépni általában, a lány meg várja h a fiú lépjen... Egyébként nemtudom, hogy ti hogy látjátok, de a mai pasik olyan félősek... :/
2014. aug. 7. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nájn nájn nájn!

Csak a mai nők sem képesek értelmes jeleket adni, semmi értelmes értelmezhetőt.

Mivel kialakult az , hogy a nőknek magasak az igényeik és nem csak a külsőt értem ez alatt, sajnos ezt sugározza minden ebben a b**aszott világban h hatalmasak az igények, ezért a nő is tehet utalásokat, hogy a pasi vegye a lapot h van esélye.

2014. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A tinip_csák miatt van ez. Egó/elvárások az egekben, cserébe nagy nulla.
2014. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor inkább megpróbálkozok a jelekkel :) Hátha veszi a lapot :)
2014. aug. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!