Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tökéletes találkozó, beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes találkozó, beszélgetés és randira hívás? Hogyan legyen minden a legjobb? (Értelmes válaszokat kérek; aki meg csak le akar húzni, az meg ne ide írjon! )

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki megtetszett, de eddig csak távol láttam kb. 2-szer 3-szor. Megkerestem facebookon, mert már az elején megtetszett, de ott nem csináltam semmit sem.

Egyik közös haverunk mondta, hogy majd egy találkozóra elhívja pár ismerősét is, többek között a csajt is. Ott szeretnék majd nagyon sokat beszélgetni Vele, érdeklődni Róla. (Bár haverom elmondása szerint ugyan az az érdeklődési körünk.) Majd azután a találkozó után még Vele szeretnék lenni kettesben, majd el szeretném még hívni egyre több találkozóra (de csak kettesben szeretnék Vele lenni). Miket csináljak, hogy lássa, hogy tetszik nekem, bár még nem mondanám ki? Mikor és hogyan hívjam el később randira? (Egyáltalán elmondjam Neki, hogy randizni is szeretnék Vele?) Facebookon is beszélgessek Vele? Személyesen miről beszéljünk? (Nem szeretném, ha még most egyből megtudna elég sok mindent rólam. Szeretném, ha megtudná, hogy én "művészi" vagyok [bandában zenélek, verseket írok, festek/rajzolok, sokat olvasok, szeretek művelődni és keresgélek/kutatok], emellett romantikus dolgokat teszek, de nem ennyire az elején elmondani ezeket, hanem mondjuk a 3. vagy a 4. alkalommal.) Miket csináljak, hogy minden jól alakuljon? (Eddig volt már próbálkozásom udvarlás során, de mindig rosszul sült el. Volt olyan, hogy semmit sem mondtam magamról és volt olyan, hogy egyből mindent megtudott rólam a lány és mindkettő rossz volt.) Még nem volt barátnőm és már eléggé alacsonyan van az önbizalmam a csalódások miatt. én 18/f, Ő 17/l Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett!



2014. aug. 7. 01:11
 1/4 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Oké tesó, de figyelj már! Nincs egy szál cigid vagy egy százasod?
2014. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy az egyik találkozó után hazakísérném (még olyan áron is, hogy utána a város másik végébe kell gyalogolnom). A születésnapja nemsokára lesz és pár nappal előtte elhívnám ide-oda (például elvinném egy kávézóba, sütishez, fagylaltoshoz, és még folytathatnám), vennék neki mondjuk egy doboz csokoládét, de nem szeretném, ha túl sokat gondolna minden cselekedetem mögé. (Elvileg nem cigizik, nem szereti az alkoholt, az édességeket nagyon szereti és én is pont ilyen vagyok!)
2014. aug. 7. 01:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak add önmagad és légy természetes. Egyébként a kamaszpanasz-on sok jó ötlet és tanács van, linkelek neked párat. :)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

Hajrá! :)

2014. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 7. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!