Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin lehet/érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin lehet/érdemes beszélni betegségről?

Figyelt kérdés
Most fogunk harmadszor találkozni, és én vagyok a srác. A lényeg megértéséhez annyit, hogy enyhébb pszichés betegségem van, szóval nem kell valami vadállatnak vagy állandóan befordultan szaladgáló emberkének gondolni, mert akinek meséltem a helyzetről, az azt mondta, hogy ő sose nézte volna ki belőlem, mert szeretek nevetni, másokat megnevettetni (de persze nekem is vannak rosszabb időszakaim). A lány nem közömbös nekem, és úgy tudom, én sem neki, egy közös ismerősünk mesélte, hogy helyesnek, rendesnek tart stb., és hát szívesen is találkozgat velem. Ezért is gondoltam arra, hogy valamikor csak beszélnem kellene a betegségről, mert hát meghatározta a múltamat, és előbb-utóbb valószínűleg úgyis terítékre kerülnek az esetleges múltbeli kapcsolatok (ami nekem nem volt, de szerintem neki sem). És nem akarom előle eltitkolni, nem akarom, hogy esetleg összejövünk, aztán utólag derül ki minden, de azt se tudom, hogy egyáltalán hogyan kezdjek neki, meg hogy ő hogyan reagálna. Ja és nyilván belekalkuláltam azt az eshetőséget is, hogy emiatt elfordul majd tőlem. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? És egyáltalán mikor beszélnétek ilyen dolgokról? Előre is köszi a válaszokat.

2014. aug. 8. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Várj amíg úgy érzed ismer annyira hogy ő is azt mondja h nem nezne ki beloled. Am sztem ez nem igazan randitema, ha egyebkent is talalkoztok vhol akk jobb olyankor megbeszelni
2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt minél előbb mond el neki. Már a következő találkán
2014. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Hát sajnos nem egy helyen lakunk, szóval nem nagyon tudunk összefutni, de randizni is csak viszonylag ritkábban. Én attól tartok, hogy ha mondjuk belém szeret, és utána tudja meg a dolgokat, akkor részben jogosan mondhatná, hogy miért nem szóltam hamarabb, mert akkor pl. nem jött volna össze velem. De lehet, hogy csak én agyalom túl.
2014. aug. 8. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha helyesnek és rendesnek tart, akkor nem jössz be neki. Csak nem akar megbántani.
2014. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire súlyos. Ha rohamaid vannak akkor jó lenne ha tudná, de nekem például (egy nehéz időszak óta) erős antidepresszánst szedek, Pszihiáter receptre, úgyhogy elméletileg én is pszihológiailag beteg vagyok de semmi ,, hátránya" nincs, vagy ilyesmi.
2014. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Hát annyira nem súlyos, inkább az, hogy gyerekkoromtól túlérzékeny, félénk, zárkózott, önbizalomhiányos, szorongó stb. voltam, az utóbbi pár évben kezdtem kinyílni, meg akkor tudtam meg, hogy mi bajom van. De egyébként meg tényleg nem nagyon mondaná meg senki, hogy ilyen jellegű betegségem van. Csak hát ugye tartok pl. attól, hogy valamikor terítékre kerül a múltam is, és nem akarok hazudni, nem akarom azt mondani, hogy volt már kapcsolatom, holott nem, meg ugye valamivel meg is kell indokolni, hogy miért nem.
2014. aug. 8. 22:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem súlyos a betegséged, akkor szeritnem ezt ne kapkodd el, mert a ány beilyedhet, és inkább megutál, elundorodik. Először ismerjétek meg jobban egymást, aztán úgy több hónap után elmondhatod, ha akarod.
2014. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hoyg miért nem volt eddig párkapcsoaltod? Mondd azt, hogy egy lányfelé se mertél közeledni, és ők se feléd. Ezt még aranyosnak is fogja találni, ugyanakkor nem is hazudsz. A félénkség még nem egyenlő a betegséggel...
2014. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!