Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól érdemes komolyabb kapcsolatba menni valakivel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet korhoz kötni.

Jó, ok, nem azt mondom hogy 10 évesen...de tényleg nem lehet korhoz kötni.

2014. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18-20ig eléggé nehéz ilyesmi célall párt fogni :) és arról nem is beszéltem hogy valaki főleg gyikon még csajt se tud fogni nem hogy még ezt is belekalkulája
2014. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pl. úgy számolom hogy 35 éves leszek amikorra minden téren rendbe rakom az életem és készen állok majd egy komolyabb kapcsolatra szóval én szerintem ez mindenkinél más, nagyon sok mindenen múlhat.


25/F

2014. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak amikor megvan az igazi.
2014. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem kortól függ, de jó fiatalon kipróbálni és minden tudást begyűjteni a kapcsolatokról mert idővel nagyobb szükséged lesz rá.persze nem azt akarom ezzel mondani hogy komoly kapcsolatot csak akkor alakíts ki valakivel ha tudást akarsz gyűjteni.
2014. júl. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem kórtól függ. De 20 felett egy nő már ilyenben
2014. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De 20 felett egy nő már ilyenben gondolkodjon. Egy férfinak nem sürgős. Mégis, hogy lehet ezt egyeztetni? Ez bizony a nő kezében van.
2014. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En húsz felett csak komoly kapcsolatról gondolkodtam. 30 felett meg ami belefér.
2014. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy érdemes?? Hiába lenne "érdemes", hogy téged idézzelek, ha nem találsz! De úgy 18-20 éves korodig várjál, addig inkább magadat fejlesszed, hogy a partneredet is kulturáltabb emberek közül tudjad kiválasztani.
2014. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!