Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még esélyem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem normális lánnyal összejönni még így is?

Figyelt kérdés

16F

Sokat járok edzeni, felső és alsó testre is izmos vagyok csak nem olyan szálkás

Volt egy lány akinek nem kellettem mert nincs kockahasam.(öhm...ez a lány 14 éves volt), talán azért nem vonzódok a nálam fiatalabb lányokhoz mert nagyon el vannak tévedve a maguk mesevilágában

Nem is vagyok magas (170cm)

Sokszor csak röhögök azon hogy milyen pici vagyok,pl ha nem érek fel vmit

Az arcom a koromhoz képest fiatalabbnak látszik (nemrég voltam a moziba és egy 16 os filmet akartam megnézni de a mozis azt hitte 14 vagyok és nem akart beengedni egészen addig amíg meg nem látta a személyim)

Belső tulajdonságokat most nem említek de rengeteg jó van

Az edzőterembe én vagyok a legkisebb az 58 kg mal (1,5 hónapja 54 kg val indítottam az edzést)

Gitározok is (nem a sok csaj miatt kezdtem hanem mert szeretem a zenét és tök jó elfoglaltság)

Jóképű vagyok állítólag a 14 éves fejemmel

Lehet még esélyem egy Normális lánnyal összejönni még így is?



2014. aug. 11. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem (ezek alapján) van.
2014. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
ezek alapján? nincs elég információ...nem elég ennyi egy normális lánynak :) a belsődnek is megfelelőnek kell lennie :)
2014. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem igen.:D Ezek alapján sok közös van bennünk.:D
2014. aug. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A külsőddel nekem nincs problémám, esetleg az érdeklődési köröddel. A fiatalos arcodnak meg inkább örülj, mert 20 év múlva még mindig jól fogsz kinézni...

16/L

2014. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!