Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már több mint egy hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy hónapja ismerkedünk interneten, és megbeszéltük hogy találkozunk (lent) Ezek után?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál amikor mentünk pár lépést akkor megfogta a derekam és magához húzott,és kicsit megilyedtem és úgy kellett eltaszajtanom magamtól. Utána fél óra után kb megcsókolt. hirtelen azt sem tudtam mivan, utána többször is csókolóztunk és kézen fogva mentünk meg megölelt. Jó volt meg minden, de kicsit hamar elsiettük

Ha nem lett volna ez a csók,akkor alakulhatott volna máshogy is,de volt,és megbántam. Most ezek után mondjam hogy csak barátok?



2014. aug. 11. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyébként is taszít, vagy csak gyors volt?
2014. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jaj már, csókolóztatok, meg jó is volt, akk mi a gond???
2014. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kicsit eltaszitott ezzel

igen

2014. aug. 11. 23:42
 4/5 A kérdező kommentje:

meg nincs ugy humorérzéke,és az baj.

és csak csókólni akart mindig

2014. aug. 11. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki őszintén, hogy ezzel kicsit eltaszított, mert túl gyorsnak érzed a tempót, ezért meg is bántad a történteket egy picit. Utána meg beszéljétek meg közösen, hogy mi legyen. Kicsit lelassítotok a tempón, visszavesztek és ismerkedtek csak, vagy hagyjátok az egészet. A ti döntésetek. :)
2014. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!