Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti értitek a lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a lányokat?

Figyelt kérdés

Be vallom őszintén,hogy néha mikor időm engedi szórakozásból(tehát amikor nem dolgozok,nincs épp más elfoglaltságom)felnézek ilyen ismerkedős oldalakra a neten.


Azt vettem észre,hogy az ilyen 18-27 éves lányok pár kedves szó után rögtön megmutatják a bikinis képeiket jobb esetben,jobb esetben mert gyakran még azt sem viselnek a képeken.

Utána meg panaszkodnak,hogy őket a pasik nem értékelik csak arra használjuk bla-bla-bla stb.De könyörgöm legyen akármilyen jó dumája egy srácnak 2 szó után igazán nem kéne ilyen képeket mutogatni lányok.Vagy ha mutogatjátok ne várjátok el,hogy komolyan gondjuk veletek.

Nektek mi a véleményetek erről?



#ismerkedés #lány #internetezés #könnyűvérű lányok
2014. aug. 12. 17:45
 1/9 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Én nem értem, de nem is akarom. A lányok értik és utálják is egymást.
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én feladtam. minden lánynak csak gazdag jóképű pénzes népszerű fiú kell
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy linkeld már ezeket az oldalakat.
2014. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem, pedig lány vagyok...még ilyet. :)
2014. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem is linkelhetnéd :D !
2014. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az oldal neve Badoo

Csak egy jó eredeti duma kell.Én is ezt csinálom pár frappáns kedves szó után mindig megmutatják a privát képeiket.

2014. aug. 12. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
lany vagyok tobb idos es velem egykoru fiatal fiu egprobalta levarazsolni rola a fehernemut nem ment de szexchat oldalakat nezel ne csodalkozz, amugy az en kornyezetemben is vannak ilyen lanyok mara mar szinte ez a normalis ha meg valaki ilyen annak egy kamion is keves hogy vegig menjen rajta es az hogy par szep szo utan leveszik a ruhat hat gratula magyaroszag jobban teljesit budos ks k-rvak igazi mnta anyuka lesz beloluk
2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azert nem lehet oket erteni mert ostoba erzelmi donteseket hoznak amit kulso szemmel egyszeru logival nem lehet felfogni
2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban azt kell megérteni, hogy a nők léte érzelmi alapokon nyugszik. Az érzelmek, akárcsak a tenger, hullámzanak, hol magasba csapnak, hol mélyre húzódnak. Egyik a másik végleteként. Így a nők viselkedése, gondolkodása is szélsőségek viharában inog. Mindig kiszámíthatatlanok lesznek. Még azok a nők is, akik stabilnak mondják magukat. Mutass nekik egy szép cipőt, vagy csecsebecsét, és máris megváltozik a gondolkodásmódjuk. Ha puszta tárgyak is kiváltják ezt belőlük, akkor a társas kapcsolatokban is bőven fennáll ez a dolog. Érzelmi lények. A mai világban kevés a szeretet, a törődés. Sokan csak ezért vannak fenn a társkeresőkön, hogy a szeretet, a törődés érzését átélhessék ideig-óráig. Átélhessék, hogy értékesek, hogy számítanak valakinek. Ezért mennek bele egyéjszakás kalandokba, ezért váltogatják a partnereiket, hogy mindig érezhessék az ismerkedés elején lévő érdeklődést, mivel egy idő után ez elmúlik, mert unalmasak, és valójában nem is élnek, csak azt hiszik. Lehet ,hogy egyedül vagyok így 24 évesen, hogy ezt át tudom látni?
2014. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!