Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtsem el, vagy mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem apám munkatársába,régen hetente láttam,de már fél éve egyszer sem láttam.Nagyon szeretem,és tudom hogy tetszettem neki,csak nagy a korkülönbség.Szerintem ez nem lenne gond,mert elég érett lány vagyok a koromhoz képest,és idősebbnek is nézek ki.

Ő 25/F Én 15/L


2010. jan. 13. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

nagyon érett lehetsz

felejtsd el.majd 3 év múlva próbálkozz

2010. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, 10 év azért durva...mások az igényeitek minden téren. Elhiheted, voltam már ilyen helyzetben...
2010. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Egy 25éves pasi nem kezd kapcsolatot egy 15éves gyerekkel(mert bármennyire is érett vagy,akkor is gyerek vagy),pláne nem a munkatársa gyerekével.
2010. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha apád megtudná, hogy összejöttél a 10 évvel idősebb munkatársával, rád erényövet rakna, neki meg letépné a tökeit

de ez csak az én szerény véleményem

M.

2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem muszály el felejtened...Nemigaz h nem kezden ki egy 25 éves 15 évesel.

Én is 15 éves vagyok s akik edig be probálkoztak nálam az 17-18 év közötiek.

Barátnöm pedig egy 28 áves srácal jár s a baránöm csak 16 éves s meg vannak nagyonis jól!

Szerintem ha téleg szereted s te is érdekled őt ak rajta de vigyáz olyat ne tegyél meg amit nem akarsz!:)


L/15

2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17-28*

Bocsi:)

2010. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is hagyd...mert azért 10 év az elég sok,de ahogy te érzed.

Én a helyedben más után keresgélnék...még csak 15éves vagy és az élet itt áll előtted! Nagyon sok szép és rendes srác van a világon...(=

2010. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!