Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhagyott a remény. Megláttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a remény. Megláttam azt a fiút egy lánnyal, akit "szeretek", mit tehetnék? Vélemény?

Figyelt kérdés

Talán pont egy éve láttam a pasit legelőször, egy városban lakunk, egy sportedzésen voltunk egyébként.


Akkor megláttam, és már akkor egyből "beleestem"...értitek.

Azon az edzésen amúgy egyszer össze is állítottak minket, hogy legyünk egy csapatban.


nyáron minden gondolatomat lekötötte, minden nap rá gondoltam, de lépni nem mertem, annyit tettem, hogy (ismerős barát útján) megkerestem facebookon, és bejelöltem.


Aztán eljött a szeptember,suli.. alig gondoltam rá, picit mintha elfelejtettem volna. Akkor összejöttem egy fiúval(Alte), akit nagyon megszerettem.De!

Akiről meséltem, fiú, rámírt egy november végi napon, hogy már régóta rám akart írni, csak nem tudta mit. Beszélgettünk, előjött a (múlt) nyári bizsergés. Találkoztam vele, egyszer. Csak ölelés volt, de az rohadt jó érzés volt. De akkor is hasonlóan érzelmi válságba kerültem, mert ott volt az Alte, nem tudtam mit csináljak, kit válasszak. De szakitottam vele december közepén, nem tartottam tisztességesnek, nem akartam hülyíteni. De közbe a "hercegem" is ott volt...hülye voltam.


Úgy gondolkodtam, hogy ha már döntenem kell, egyiket sem választom, mert olyan kis nyomi gondolkozásom volt, azt hittem hogy szerelemben eleve nincs olyan, hogy "döntés", mert ha szeretek valakit, nem jutok oda hogy választanom kéne...hát igen, hülyeség volt ez.. Naszóval a hercegemnek(legyen Toni),Toninak írtam egy marha hülye szöveget, es hát, magyarul *lekoptattam*, de egy tényleg nagyon éretlen, kifogásokkal teli szöveggel. Nehezen ment a felejtés.. Altet, es Tonit is sikerült egy idő után, Tonit nehezebben, pedig Alteval jártam. Érdekes.


Na ugye teltek a hónapok, nem nagyon járt a fejemben Toni, de persze ritkán eszembe jutott... de úgy voltam, hogy már nem érdekel..


Eljött a nyár. Egészen múlt hétig nem láttam (december óta), "most" is csak a városban jött velem szembe, egy "helo" volt a részéről, amit viszonoztam. Ezután előjött megint minden...:/ nagyon sokat gondolok rá újra, mióta láttam.


És tegnap, találkoztam egy-két barátnőmmel, hazafelé egyedül mentem, arrafelé, amerre ő lakik[(egyszer "elárulta, ha be szeretnék törni hozzá",tudjam hova kell mennem), mindig arrafele megyek, nem tudom miért, ez berögzült nekem. ], és velem szembe jött kézenfogva egy lánnyal. A szívem tört össze..tegnap, mikor mentem haza, akkor gondolkodtam ezen, hogy milyen őrült vagyok, hogy nem jöttem vele össze télen, akkor én sétálgathatnék vele most...:/


Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni. Tudom, hogy én csesztem el, és így már látom tényleg semmi esélyem. De hogyan tudnám elfelejteni? Vagy, lehetne valamit "csinálni"? :/ Annyira "kell", minden értelemben az esetem. Bár, ahogy én gondolom, esélytelen...ugye?

Tudnátok nekem valami hasznosat írni? Előre köszönöm szépen a válaszokat, véleményt!


Ui.: Azért magyaráztam ennyire részletesen, hogy értsétek, ez nem sima fellángolás, ő az Ő-m....ja és "Alte" után nem volt kapcsolatom. A neveket természetesen csak kitaláltam, nem az eredeti nevüket írtam. :)


2014. aug. 13. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:

"Eljött a nyár."


El.

2014. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy r****c vagy. Ha összejöttél volna a fiúval, és Alte valaki mással, akkor most azon síránkoznál itt. Még eléggé éretlennek tűnsz egy kapcsolatra.
2014. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!