Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem egy lányal...

Megismerkedtem egy lányal egyszer taliztunk. Megtörtént a csók. Minap megkérdeztem volna e kedve feljönni igent mondott. Nem akarom azt érezze azért hívtam fel h megdöntsem stb. Honnan tudhatom h leszeretne feküdni velem? Milyen jelei vannak erre?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 09:10
 1/8 anonim válasza:
100%
Az, h feljon már elég jel.
2014. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:
100%
Esetleg mondd el neki, hogy nem kihasználni akarod, hanem úgy együtt lenni vele, hogy jól érezze magát. Ezután ha jelzi hogy szexet akar, szabad a pálya, viszont az se ciki ha nem, akkor simán betartod a szavad.
2014. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt érzed, hogy mennyire szenvedélyesen reagál a csókokra, érintésekre. Fokozatosan haladj, majd fékezni fog akkor, ha túl gyorsnak érzi a tempót, ha meg nem, akkor előre rendületlenül.
2014. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogy kezdjem el csokolgasam a nyakát ha nem lök el akkor szeretné?
2014. jún. 12. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:

finom csók, simogatás -> heves csók, tapi ruhán keresztül először popsi, mell, ágyék kerülése -> korábban kihagyottak finom érintése ruhán keresztül is


Elsőre ennél többre ne számíts.

2014. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mi az, hogy ennél többre ne számítson?

A sok birka itt bukja el, hogy azt hiszi, hogy minden nő maga a megtestesült szentlélek

2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csókolózás, simogatás közben nyugodtan megkérdezheted tőle, hogy mihez lenne kedve. Amúgy én lányként elsőre mindig maximum az orális szexig mentem el, de ez nyilván sok mindentől függ, pl. hogy hány éves, milyen tapasztalatai vannak stb.

Ha nem tud válaszolni, csak hebeg-habog, hogy hát ő még még nem...akkor ne is erőltesd, viszont próbáld rávezetni, hogy nem muszáj mindent, de azért jól érezhetitek magatokat. Akkor lehet, hogy benne lesz pl. az orálisban.

Ha meg azt mondja, hogy "téged" vagy "amit te", akkor az erős célzás arra, hogy mehet minden.


Egyéb non-verbális jelzések pedig, ha

-csavargatja a haját

-ha lehajol előtted úgy, hogy lásd a fenekét - főleg ha miniszoknyában!

-ha harapdálja, nyalogatja vagy labellozza a száját.


27/L


UI. melyik nap megy? Majd írj hogy hogy sikerült, kíváncsi vagyok!

2014. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Juni 6 óta nem taliztunk még a csajjal igérgette folyton de....

Persze én türelmesen vártam.

Aztán egy közöségioldalon közétettem h berugok mitszolsz ...

Ez megjelent nála is sajnos.

Azt írt majd letiltott :(

Nem tudom most hogyan tovább :(

Furcsa egyszer taliztunk persze sokat beszélgettünk is de megszerettem a kis csajt.

Ez van hülye voltam

És most megszívom a levét :(

Amugy ő 21 éves én 25 vagyok

2014. jún. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!