Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány éves kortól elfogadott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KelemenVikii kérdése:

Hány éves kortól elfogadott a találkozgatás/randizás egy fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel már majdnem egy hónapja beszélgetek egy közösségi oldalon és kölcsönösen kedveljük egymást. Ma azt írta nekem hogy szeretne velem találkozni a szülinapomon ami egy hét múlva lesz és én azt mondtam persze miért ne. Most fogunk először találkozni és amellett hogy izgulok, egy picit félek is. Aznap leszek 15 ő meg már 16 éves. Persze én ezt az ismerkedést nem úgy élem meg mint a legtöbb mai lány hogy majd rögtön rávetem magam meg hasonlók, hanem csak ismerkedni és ha még össze is jönnénk én nem vagyok olyan mint sokan mások ha értitek. Ugye nem gáz amit leírtam? Mert én tényleg nem olyan vagyok aki csak arra jó.
2014. aug. 14. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
14 éves korig max csók utána már bármi.
2014. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár én még nem is csókolóztam pedig majdnem 15 vagyok ;) mondjuk ezt nem is szégyellem:)
2014. aug. 14. 00:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az a közösségi olsal nem a facebÚK akkor örülök hogy van mégnormális lánY
2014. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
márpedig ez a facebook. és ettő gondolom máris egy 14 éves ri**nc lettem csak úgy mint a legtöbb lány. miért ne lennék attól normális ha valakivel a facebookon ismerkedek meg?
2014. aug. 14. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!