Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig érdemes várni a nagy Ő-re?

Figyelt kérdés

Kérném a shift+ő válaszok mellőzését. Köszi.


Hány éves korig érdemes várni szerintetek az igazira egy férfinak, amikor már nem igazán van értelme tovább várni és olyat választani akivel közel sem biztos benn, hogy boldog lesz a jövőben?



2014. aug. 15. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Valtozo nem lehet megmondani,egyenfuggo.


En varok meg 20 evet.

2014. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl gondolok itt ilyen szempontra, hogy család alapítás, aminek 45-50 évesen már szerintem nem sok értelme van,
2014. aug. 15. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták ez változó,mindenkinek magának kell tudnia,van akinek nincs nagy ő,van aki meg gyorsan megtalálja.
2014. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én nem várom a "nagy ő"-t...én keresem a legalkalmasabb lányt akivel leélhetem az életem számomra ő lesz a "nagy ő"...nem várok mint a mesében, hogy eljöjjön, meglátom és egyből őt akarom...főleg, hogy nálam ez nem hiszem, hogy eljöhet, mivel én túl sok belső értéket keresek és maximum önkéntesek között (vagy olyan helyen ahol kifejezésre jutnak a belső értékek, de főleg a kedvesség, a szeretet) tudnék "szerelem első látásra" érzést megélni...szóval én nem várok rá :) én keresem a párom egy életre...


21F

2014. aug. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, az is baj az emberekkel, hogy előre eltervezik az életüket, közben a spontenaitásról ugatnak! :-)


Semmi sem kötelező! Abba meg ne menjünk bele, hogy minek van illetve minek nincs értelme az életben, nagyon meglepődnél! :-)


A nagy Ő is csupán az emberi agy szüleménye arra az esetre, hogy az emberek ne csak azt érezzék, hogy ők csupán eszközök arra, hogy ez a sokszor nyomorék emberi faj fennmaradjon... :-)


Magyarul, nincs olyan hogy nagy Ő, csak vannak emberek akikkel kifejezetten jó együttlenni, meg persze több, akikkel nem... :-) ...aztán, hogy ezt valaki nagy Ő-nek nevezi vagy bármi másnak, az egyénfüggő...


De azt ne várd el senkitől, hogy a két szép szemedért szeressen egy életen át! Ha talán nálad jobbat, nem fog szarozni! :-) (főleg ha nő! :-))

2014. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van értelme várni, ha nem felelnek meg az addigiak. inkább egyedül maradj, mint valakivel, aki nem csodás. Én hozzá akartam menni 24 évesen a barátomhoz, mert jó lesz ő nekem, szeretem is kicsit, stb. aztán jött a nagy szerelem...megérte volna inkább várni, mint egyik kapcsolatból a másikba ugrani!
2014. aug. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Soha nem jönnék össze olyannal, akiben nincs meg a potenciál arra, hogy "nagy Ő" legyen belőle. Szóval ha így értetted, én inkább vagyok egyedül, mint hogy félelemből összejöjjek valakivel, akibe nem vagyok szerelmes (mert az "igaziság" úgyis csak hosszú évek alatt bizonyosodik be).
2014. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!