Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízhatnék meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaponane kérdése:

Hogyan bízhatnék meg a férfiakban?

Figyelt kérdés
Sajnos a volt férjem beteges hazudozó volt, mire kiderült már késő volt. Minden mondata hazugság volt, minden percben megvezetett, és mire kiismertem már én sérültem lelkileg oly mértékben hogy mára már nem hiszek a férfiaknak ha közelednek hozzám. Tudom bíznom kéne, de nem megy :( El vagyok teljesen keseredve. Lehet hogy egyedül maradok?

2014. aug. 16. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor kérdezett is hazudott!
2014. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen sajnos, és mai napig is ezt teszi :(
2014. aug. 16. 09:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát te sem a legjobbal házasodtál..
2014. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látod nekem a volt barátnőm csinálta ezt 8 évig. Összejövünk?:D
2014. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi, de ezt már én is megállapítottam, de ha egy ilyen emberrel akadsz össze és te magad nem vagy ilyen, nem hiszem hogy felméred a helyzetet, mert elég profin csinálják az ilyenek!
2014. aug. 16. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, adj időt magadnak, és majd elválik.
2014. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bizalmatlanságod egy védelmi mechanizmus. Azért van, mert bántottak, és egyelőre fontosabb, hogy ne bántsanak, mint hogy kockáztass. Azért jött létre, mert nem láttad át, hogy átvágott, és még most sem tudnád előre jelezni, ezért a legnagyobb biztonságot az jelenti, ha senkiben nem bízol, hiszen sosem tudhatod. Tehát a másik megoldás az lenne, ha pontosan előre tudnád jelezni, hogy ki megbízható és ki nem, korán a kapcsolatban, hogy ne állj össze valaki olyannal, aki nem megbízható és bántani fog.
2014. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D édes pofa vagy? 8 évig? jaj szegény :(
2014. aug. 16. 09:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez egy védelem részemről, de sokszor érzem bizonytalannak azt amit látok. Vagyis azt már nem hiszem el amit mondanak és látok. Igen talán az idő! De ki ilyen türelmes? Mert akivel most ismerkednék is csak azt hajtogatja hogy bízzak benne. De ha nem megy :(
2014. aug. 16. 09:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát döntsd el előre, hogy mik azok a dolgok, amiket ha megfigyelsz, akkor az illetőt a megbízható kategóriába lehet sorolni.

Példák:

- Megígér dolgokat, és betartja.

- Pontos

- Amiket mond, azt látod, hogy úgy van.

- Ezek a dolgok jó időn keresztül így vannak.

- A válaszai egyenesek, nem gondolkodik rajtuk sokat.

- Ő is megbízik benned, olyan dolgokat mond el, vagy olyan dolgokban támaszkodik rád, amikhez bizalom kell.


A hazudozás egyébként gyakran érezhető is, de ez nem túl megbízható jel, ahogyan azt megtapasztalhattad...

Ha nem érezhető, akkor néha kibukik a logikátlanság miatt is.


Hát ezek az ötleteim.

2014. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!